-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-14 08:20 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хөүп таун ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Ганзориг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Доржпагма
Хариуцагч: Я.Жигжид
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Энхтуяа
Хуралдааны танхим 103 Л.Ариунцэцэг
2 2020-09-16 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Болормаа
Хариуцагч: М.Буяндалай
Хуралдааны танхим 106 Б.Бямбасүрэн
3 2020-09-16 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Болортуяа
Хариуцагч: О.Түвшинжаргал
Хуралдааны танхим 106 Б.Бямбасүрэн
4 2020-09-17 10:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Г.Отгонбаатар
Прокурор: Б.Сансарбаяр
Өмгөөлөгч: С.Энхболд
Хохирогч: Д.Цэрэнханд
Хохирогч: Б.Долгорсүрэн
Хохирогч: И.Мягмарсүрэн
Хохирогч: Х.Отгонбилэг
Хохирогч: Д.Ганбаяр
Нэхэмжлэгч: Ж.Батмөнх
Нэхэмжлэгч: С.Батцоож
Нэхэмжлэгч: Д.Цэрэнханд
Нэхэмжлэгч: Г.Мөнхбаяр
Нэхэмжлэгч: Ц.Нацагдорж
Эрүүгийн танхим Б.Уртнасан
5 2020-09-09 08:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мөнгөншагай
Хариуцагч: Д.Отгонбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Хишигбуян
Гэрч: н.Баасанболор
Хуралдааны танхим 103 Л.Ариунцэцэг
6 2020-09-11 11:00 Дорноговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Б танхим /иргэн/ С.Отгонтуяа
7 2020-09-16 08:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Алтанцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Баасанжав
Хуралдааны танхим 106 Б.Бямбасүрэн
8 2020-09-11 10:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Гэрэлмаа
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Янжиндулам
9 2020-09-09 08:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мөнгөншагай
Хариуцагч: Д.Отгонбаатар
Хуралдааны танхим 103 Л.Ариунцэцэг
10 2020-09-07 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Прокурор: Э.Гантулга
Хохирогч: Ж.Лхагвасүрэн
Эрүүгийн танхим Ж.Дэлгэрмөрөн
11 2020-09-14 08:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Баярсайхан
Хуралдааны танхим 107 Б.Бямбасүрэн
12 2020-09-09 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ц.Сувдаа
Шүүгдэгч: Э.Хшигжаргал, Г.Мөнхдорж, Г.Мөнхсайхан
Хохирогч: Л.Гүррагчаа,
Өмгөөлөгч: Р.Цэрэнханд, Э.Ганбат, М.Даваасүрэн, Т.Багахүү, Ж.Мөнхбат
Эрүүгийн танхим Ж.Дэлгэрмөрөн
13 2020-09-11 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Р.Одсүрэн
Прокурор: Э.Гантулга
Хохирогч: Н.Бүрэндүүрэн, Г.Оюунчимэг, Б.Өлзийсайхан, Л.Цэрэнчимэд, Г.Гэгээнцэцэг
Өмгөөлөгч: Ю.Сэвлэгмаа
Эрүүгийн танхим Ж.Дэлгэрмөрөн
14 2020-10-09 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Болормаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг
Хариуцагч: Хаан хүнс катеринг ХХК /захирал Б.Замбагацэцэг
Хуралдааны танхим 103 Р.Үүрийнтуяа
15 2020-09-09 08:15 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Энхбаяр
Хариуцагч: Х.Сүрэнхүү
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
 
Нийт: 31794