-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-10-05 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Идэрбат
Өмгөөлөгч: Б.Алтангэрэл
Прокурор: Н.Баасанжав
Хохирогч: Н.Сандагдорж
Хохирогч: Б.Батбаяр
Шинжээч: Д.Базардаргиа
Шинжээч: Т.Амартүвшин
Гэрч: Т.Гомбосүрэн
Гэрч: В.Базарваань
Гэрч: Ч.Сэр-Од
Хурлын заал2 /доод/ П.Доржбал
2 2020-09-09 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сантавиач ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам
3-р танхим Л.Батбаатар
3 2020-09-10 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тайгын булаг авто
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Жавхлан
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн улсын байцаагч
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Эрдэнэ-Очир
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Даваагэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Хатанбаатар
2-р танхим У.Бадамсүрэн
4 2020-10-27 09:30 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Ш.Мөрөн, П.Гантулга
Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Хохирогч: Ч.Туул
Нэхэмжлэгч: А.Номин-Эрдэнэ
Хариуцагч: С.Анхзаяа, П.Ганзориг
Өмгөөлөгч: Б.Цэрэнбат, П.Батжаргал, Р.Атарцэцэг,
Гэрч: А.Эрдэнэбаяр
Шинжээч: Д.Жавхлантөгс, Б.Ганбаатар
Танхим-1 Г.Алгирмаа
5 2020-09-25 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Отгонтуяа
Өмгөөлөгч: К.Жархынбек
Хариуцагч: Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам, /хуучин нэрээр/
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Батдорж
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Өнөржаргал
2-р танхим У.Бадамсүрэн
6 2020-09-11 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Эрдэнэбилэг
Нэхэмжлэгч: Д.Эрдэнэцогт
Нэхэмжлэгч: Б.Эрдэнэбилэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Батцэнгэл
Хариуцагч: С.Дэлгэржаргал
Хариуцагч: Г.Шинэхүү
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Алтанчимэг
Хариуцагч: Д.Чагнаадорж
Шүүхийн танхим 1 Д.Нарантуяа
7 2020-09-14 10:00 Говьсүмбэр аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Бадамцэрэн
Хариуцагч: Говьсүмбэр аймгийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Э.Сайханаа
Шүүх хуралдааны танхим-1 З.Ганзориг
8 2020-09-09 21:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Ганхуяг
Б Х.Тасхын
9 2020-09-11 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Гантулга
Хариуцагч: Ч.Энхбат
Шүүхийн танхим 1 Д.Нарантуяа
10 2020-09-14 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Уянга
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Цэнгүүн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Золбаясах
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Анхбаяр
Шүүхийн танхим 1 З.Энхтуяа
11 2020-09-14 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Баасанжав
Хурлын заал2 /доод/ З.Нандинцэцэг
12 2020-09-14 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Алтанцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Анхбаяр, Г.Мягмардорж
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Лхамсүрэн, Л.Алтанчимэг, Г.Отгончимэд
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Бадамгарав
Шүүхийн танхим 1 Д.Нарантуяа
13 2020-09-16 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Давхарбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Цэцэнбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Базарсад
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Алтанчимэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Цасчихэр
Шүүхийн танхим 1 З.Энхтуяа
14 2020-09-14 20:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хуралдааны танхим 107 Б.Бямбасүрэн
15 2020-09-09 08:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Отгон-Эрдэнэ
Хуралдааны танхим 107 Б.Бямбасүрэн
 
Нийт: 31794