-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-04-08 09:30 Увс аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баатарсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим 1 П.Болор
2 2021-04-07 10:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Цэрэгмаа
Б ..Жаргалтуяа
3 2021-04-07 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Булгаа
Хариуцагч: Монгол даатгал ХК
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар Ө.Уянга
4 2021-04-07 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Юнивишн ХХК
Хариуцагч: Медиа холдинг ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар Ө.Уянга
5 2021-04-09 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Наран кредит ББСБ ХХК
Хариуцагч: В.Түвшинжаргал
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар Ө.Уянга
6 2021-04-19 16:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: М.Берикбол
Шүүгдэгч: Б.Давааням
Хохирогч: Г.Эрдэнэбат
Эрүүгийн хурлын танхим М.Эрдэнэ-Очир
7 2021-04-19 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: М.Берикбол
Шүүгдэгч: Ц.Амгаланбаатар
Иргэний нэхэмжлэгч: Ө.Нямгэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Ганчимэг
Эрүүгийн хурлын танхим М.Эрдэнэ-Очир
8 2021-04-19 15:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ч.Батзориг
Шүүгдэгч: Б.Болдбаатар
Шүүгдэгч: Б.Энхбаатар
Хохирогч: Х.Зоригт
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Энхбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Долгорсүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Долгорсүрэн
Эрүүгийн хурлын танхим М.Эрдэнэ-Очир
9 2021-04-07 15:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Бямбасүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
10 2021-04-07 15:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Бямбасүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
11 2021-04-07 14:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Бурмаа
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
12 2021-04-07 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Гансүх
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
13 2021-04-07 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: наран талст ХХК
Хариуцагч: их соёмбо алтай ХХК
Танхим 2 Э.Золзаяа
14 2021-04-07 08:35 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Ариунболд
Хариуцагч: баясах алтай ХХК
Танхим 2 Э.Золзаяа
15 2021-04-07 08:40 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Сугармаа
Хариуцагч: Арьс өвчин судлалын үндэсний төв
Танхим 2 Э.Золзаяа