-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-18 09:07 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор Г. Магнайжав
Хариуцагч: Гаалийн ерөнхий газрын бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын гаалийн улсын байцаагч Ө.Зоригт
Гуравдагч этгээд: Их-Эргэлт ХХК-ийн төлөөлөгч Отгонсүрэн
5-р танхим Д.Халиуна
2 2020-11-03 10:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Солонго, Ж.Булганмаа
Хариуцагч: Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал, Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар
4-р танхим Д.Халиуна
3 2020-09-18 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Шинэ центр ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: Хот тохижолтын газар
Гуравдагч этгээд: Нийслэлийн өмчийн ашиглалт, удирдлагын газар
3-р танхим Г.Мөнхтулга
4 2020-09-23 22:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Австрали улсын иргэн К.Кириакос Николас Жорж Онгарезос
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Гуравдагч этгээд: Т.Ундрах
2-р танхим Г.Мөнхтулга
5 2020-10-08 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Батсүх, Ш.Оюундарь
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс
Гуравдагч этгээд: Г.Шагж, Хоролсүрэн
4-р танхим Д.Халиуна
6 2020-09-10 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Манлай
Хариуцагч: Зам тээврийн хөгжлийн сайд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхзул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Цэнд
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Оюунбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Болоржаргал
4-р танхим Д.Халиуна
7 2020-09-09 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Доржготов
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга
3-р танхим Г.Мөнхтулга
8 2020-09-09 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөнхийн баян гал ХХК
Хариуцагч: Татварын ерөнхий газар
3-р танхим Г.Мөнхтулга
9 2020-09-24 14:30 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: С.Адъяажав
Прокурор: Н.Баасанжав
Шүүгдэгч: М.Даваасүрэн
Шүүгдэгч: А.Баянмөнх
Өмгөөлөгч: Т.Анхцэцэг
Хохирогч: М.Аман
Гэрч: Б.Алтангэрэл
Гэрч: Б.Дүгэржав
Хурлын заал2 /доод/ П.Доржбал
10 2020-09-09 15:47 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Банзрагч
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: З.Мөнхжин, Д.Баярбат, С.Отгонсүрэн
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Д.Эрдэнэбат
2-р танхим О.Оюунгэрэл
11 2020-09-09 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Оюу ундрал мандуул ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Түвшинжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Анхбаяр
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Эрдэнэболд
2-р танхим У.Бадамсүрэн
12 2020-09-10 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Болдбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: З.Энхболд, Ш.Цогзолмма
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Жавхланбаяр
Хариуцагч: МУЗГ
3-р танхим О.Оюунгэрэл
13 2020-09-09 01:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алтанцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Мөнх-Өлзий
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Очир
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Даваажаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ш.Мягмарсүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Уранмадах
Гуравдагч этгээд: Бямбаа
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Довдондорж
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Т.Сайнбаяр
2-р танхим У.Бадамсүрэн
14 2020-09-10 10:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Данзмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхбат
Нэхэмжлэгч: Их-Ончууд ХХК
Хариуцагч: БОАЖсайд
2-р танхим О.Оюунгэрэл
15 2020-09-22 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Б.Одгэрэл, С.Балжинням
Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Хохирогч: Б.Оюунгэрэл
Нэхэмжлэгч: Г.Баярсайхан
Танхим-1 Г.Алгирмаа
 
Нийт: 31794