-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-12-21 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дотоод хэргийн их сургууль
Хариуцагч: Нийслэлийн засаг дарга
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
2 2020-12-18 15:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: Ц.Тэлмүүн
Хохирогч: Н.Буянбадрал
Хохирогч: Б.Баярмаа
Хохирогч: Х.Намунгоо
Хохирогч: Б.Мөрөн
Хохирогч: Г.Маралмаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Энх-Амгалан
А-заал Б.Дуламсүрэн
3 2021-01-18 13:30 Баян-Өлгий аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Берикгүл
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Алтай
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Алтай
Хариуцагч: Р.Шохан
Иргэний танхим Д.Көбеш
4 2021-06-17 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Батсайхан
Хариуцагч: Үйзэн Өргөө ХХК Г.Саранцэцэг
Хариуцагч: Д.Энхбат
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
5 2021-05-25 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бигхорн ХХК
Хариуцагч: Сонгиохайрхан дүүргийн татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Б.Цэнджав, Ж.Майнтуяа
2-р танхим У.Бадамсүрэн
6 2000-01-01 00:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Арц алтан тэвш ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Х.Нямдэлгэр
7 2021-04-22 15:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Н.Улсболд
Өмгөөлөгч: Д.Уранчимэг
Өмгөөлөгч: Ц.Цогзолмаа
Өмгөөлөгч: Ж.Энхжаргал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Болор-эрдэнэ
Шүүгдэгч: А.Баттулга
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Хэрлэн
8 2021-04-27 14:13 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Х.Ням-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Д.Гантулга
Б танхим Т.Шинэбаяр
9 2021-05-27 12:53 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 3-р танхим М.Батзориг
10 2021-10-29 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Даймондрөүд ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга бөгөөд улаанбаатар хотын захирагч
4-р танхим М.Батзориг
11 2021-10-28 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ю Би Констракшн ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Оргилбаяр
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: н.Урангоо, н.Энхжаргал
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: н.Арманбек
1-р танхим Ц.Мөнхзул
 
Нийт: 11