-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-03-03 15:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ц.Лхамсүрэн
Шүүгдэгч: А.Болдбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Болортуяа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Э.Чинсанаа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Чингис
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Э.Хүдэрээ
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ж.Гэрэл-Эрдэнэ
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ч.Ганчулуун
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Баясгалан
Хуралдааны танхим 107 Д.Ариунцэцэг
2 2021-02-04 09:30 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Шинэ-Өлзий
Прокурор: К.Чимгээ
Өмгөөлөгч: А.Туул Р.Бадмаа
1 давхар Д.Очмандах
3 2021-02-05 09:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Алтансүх
Прокурор: В.Дэлгэрмаа
Өмгөөлөгч: Д.Уранчимэг
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Гэрэлмаа
Ч.Байгалмаа
Д.Батцэнгэл
4 2021-02-09 14:00 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Батбаяр Б.Ариунболд
Прокурор: Б.Сод-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Д.Цэрэнханд Н.Батцэнгэл Ч.Мөнхсүх
1 давхар Ж.Эрдэнэчимэг
5 2021-02-15 14:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Сүхбаатар
Прокурор: Г.Цолмонгэрэл
Хохирогч: Б.Лхагвасүрэн
Танхим А Х.Отгонжаргал
6 2021-03-17 14:33 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Зөрчилд холбогдогч: Я.Алтантуяа
Е танхим С.Олзод
7 2021-03-17 15:18 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Гэрэлмаа
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ц.Баасанжаргал
Яллагдагч: Б.Золжаргал
А танхим Ц.Мөнхтулга
8 2021-03-25 11:30 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Хас Банк ХХК
Өмгөөлөгч: Д.Тамир
2 давхар Т.Өсөхбаяр
9 2021-04-01 11:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: С.Хулан
Хариуцагч: С.Жүгдэр
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Хэрлэн
10 2021-03-29 14:30 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бямбасүрэн
Б-танхим Д.Уранчимэг
11 2021-04-02 09:05 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: С.Болорзул
Шүүгдэгч: Б.Батцэрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Бат-Ерөөлт
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Даваажанцан
Хохирогч: Д.Мөнхжаргал
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Э.Хэрлэнхүү
Гэрч: С.Цэцэгмаа
А-заал Д.Дарьсүрэн
12 2021-04-06 15:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Капитал банк ХХК дахь банкны эрх хүлээн авагч
Хариуцагч: Г.Энхтуул нар
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
13 2021-04-06 09:00 Улсын дээд шүүхийн Иргэний хэргийн танхим Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Төгсбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Х.Сэлэнгэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Уянгасайхан
Иргэний хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Г.Алтанчимэг
Х.Сонинбаяр
Б.Ундрах
Г.Цагаанцоож
Д.Цолмон
14 2021-04-07 10:00 Налайх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Одгэрэл
Хариуцагч: Д.Мөнх-Эрдэнэ
Иргэний хурлын танхим З.Түвшинтөгс
15 2021-04-14 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Дагва-Очир
Улсын яллагч: Ц.Мөнхжаргал
Хохирогч: Б.Баттогтох, Д.Уламбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Бүрэнчимэг
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
 
Нийт: 32