-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-27 17:36 Архангай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх 1 Г.Бат
Б.Өлзий
Г.хулан
2 2021-10-21 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Үнэнбат
Шүүгдэгч: Н.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Р.Баатархүү
Шүүгдэгч: Х.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Б.Ганзориг
Шүүгдэгч: С.Чинбат
Шүүгдэгч: Д.Пүрэвдорж
Шүүгдэгч: Г.Эрдэнэ-Очир
Шүүгдэгч: Кожинов Марк Александрович
Шүүгдэгч: Гуськов Игорь Владимирович
Шүүгдэгч: Г.Баянмөнх
Шүүгдэгч: Г.Одхүү
Шүүгдэгч: Ш.Санчир
Шүүгдэгч: Ж.Мөнхзориг
Шүүгдэгч: Д.Хэрлэнчимэг
Шүүгдэгч: Н.Энхмандах
Шүүгдэгч: Д.Цогбадрах
Шүүгдэгч: Г.Ганзориг
Шүүгдэгч: Б.Баярсайхан
Шүүгдэгч: Б.Сүхбаатар
Шүүгдэгч: Г.Пүрэвганди
Шүүгдэгч: Дэ.Пүрэвдорж
Шүүгдэгч: Ч.Уранчимэг
Шүүгдэгч: Г.Нямдорж
Шүүгдэгч: П.Галцог
Шүүгдэгч: Ц.Ганболд
Шүүгдэгч: Ч.Батсансар
Шүүгдэгч: Ч.Галбадрах
Шүүгдэгч: Ц.Мягмарсүрэн
Шүүгдэгч: Х.Өнөржаргал
Прокурор: Б.Бямбадагва
Прокурор: Б.Энхбат
Прокурор: П.Ганбаатар
Өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням
Өмгөөлөгч: Б.Ганболд
Өмгөөлөгч: Л.Өлзийхүү
Өмгөөлөгч: М.Батмөнх
Өмгөөлөгч: Б.Баясгалан
Өмгөөлөгч: Г.Халиунаа
Өмгөөлөгч: Б.Батбаяр
Өмгөөлөгч: Ч.Шаравнямбуу
Өмгөөлөгч: Н.Намжилцогт
Өмгөөлөгч: Б.Дима
Өмгөөлөгч: Ч.Түвшинжаргал
Өмгөөлөгч: Б.Бадраа
Өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Өлзий
Өмгөөлөгч: Б.Энхбат
Өмгөөлөгч: Т.Баасанжаргал
Өмгөөлөгч: Б.Баттуяа
Өмгөөлөгч: С.Дэлгэрмаа
Өмгөөлөгч: Ө.Оргил
Өмгөөлөгч: Д.Цолмон
Өмгөөлөгч: Ж.Гантулга
Өмгөөлөгч: Б.Эрдэнэтулга
Өмгөөлөгч: н.Билгүүн
Өмгөөлөгч: Б.Түвшинтөгс
Өмгөөлөгч: Э.Энх-Эрдэнэ
Шинжээч: А.Салтанат
Өмгөөлөгч: Х.Базаррагчаа
Өмгөөлөгч: Х.Даваасүрэн
А заал С.Болортуяа
Ч.Отгонбаяр
А.Алтанхуяг
3 2020-10-07 11:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Шүүгдэгч: Ч.Алтанцэцэг
Эрүүгийн хурлын танхим Э.Энхжаргал
4 2020-11-04 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Өмгөөлөгч: Б.Чулуунгэрэл
Шүүгдэгч: П.Алтанхуяг
Эрүүгийн хурлын танхим Э.Энхжаргал
5 2020-10-23 15:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ш.Наранчимэг
Өмгөөлөгч: Б.Мэргэн
Шүүгдэгч: Б.Лхагвасүрэн
Шүүгдэгч: Д.Энхзориг
А заал Р.Алтанцэцэг
6 2020-11-19 10:53 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Н.Улсболд
Өмгөөлөгч: С.Баатар, Ч.Болдбаатар
Хохирогч: Н.Батдэлгэр
Хохирогч: Г.Жавхлан
Яллагдагч: З.Наранбаяр
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Хэрлэн
7 2020-11-25 13:05 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ю.Батсүх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Е танхим С.Олзод
8 2020-12-10 12:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банкны Хөвсгөл салбар
Хариуцагч: А.Хишигдэлгэр, Г.Дамдинрагчаа
Иргэний хурлын танхим Б.Отгонбямба
9 2020-12-09 16:40 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Х.Еркебулан
Өмгөөлөгч: Г.Наранбаатар
Яллагдагч: Г.Баттулга
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
10 2020-12-18 09:00 Увс аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Батдорж
Хариуцагч: Г.Жансамбуу
Гуравдагч этгээд: Э.Нарангэрэл
Шүүх хуралдааны танхим 1 Л.Алтан
Д.Жамбалсүрэн
Н.Мөнхжаргал
11 2020-12-17 17:30 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Х.Гүнжидмаа
Өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Хохирогч: В.Нарантуяа
Зөрчилд холбогдогч: З.Ганзориг
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Сарантуяа
12 2020-12-28 15:04 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: Г.Золзаяа
Өмгөөлөгч: Б.Өлзийсайхан
В-заал Ж.Болдбаатар
13 2020-12-30 14:30 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Я.Амарзаяа
Шүүгдэгч: С.Баярмаа
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Эрдэнэмөнх
14 2021-01-21 11:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мотесн ХХК
Хариуцагч: Тахсько ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Наранцогт
15 2021-02-05 09:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Алтансүх
Прокурор: В.Дэлгэрмаа
Өмгөөлөгч: Д.Уранчимэг
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Гэрэлмаа
Ч.Байгалмаа
Д.Батцэнгэл
 
Нийт: 62