-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-27 17:36 Архангай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх 1 Г.Бат
Б.Өлзий
Г.хулан
2 2020-10-07 11:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Шүүгдэгч: Ч.Алтанцэцэг
Эрүүгийн хурлын танхим Э.Энхжаргал
3 2020-11-04 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Өмгөөлөгч: Б.Чулуунгэрэл
Шүүгдэгч: П.Алтанхуяг
Эрүүгийн хурлын танхим Э.Энхжаргал
4 2020-10-23 15:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ш.Наранчимэг
Өмгөөлөгч: Б.Мэргэн
Шүүгдэгч: Б.Лхагвасүрэн
Шүүгдэгч: Д.Энхзориг
А заал Р.Алтанцэцэг
5 2020-11-19 10:53 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Н.Улсболд
Өмгөөлөгч: С.Баатар, Ч.Болдбаатар
Хохирогч: Н.Батдэлгэр
Хохирогч: Г.Жавхлан
Яллагдагч: З.Наранбаяр
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Хэрлэн
6 2020-11-25 13:05 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ю.Батсүх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Е танхим С.Олзод
7 2021-03-19 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Энхтайван
Өмгөөлөгч: Х.Оюунбат
Шүүгдэгч: И.Итгэлт
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
8 2020-12-10 12:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банкны Хөвсгөл салбар
Хариуцагч: А.Хишигдэлгэр, Г.Дамдинрагчаа
Иргэний хурлын танхим Б.Отгонбямба
9 2020-12-09 16:40 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Х.Еркебулан
Өмгөөлөгч: Г.Наранбаатар
Яллагдагч: Г.Баттулга
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
10 2020-12-18 09:00 Увс аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Батдорж
Хариуцагч: Г.Жансамбуу
Гуравдагч этгээд: Э.Нарангэрэл
Шүүх хуралдааны танхим 1 Л.Алтан
Д.Жамбалсүрэн
Н.Мөнхжаргал
11 2020-12-17 17:30 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Х.Гүнжидмаа
Өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Хохирогч: В.Нарантуяа
Зөрчилд холбогдогч: З.Ганзориг
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Сарантуяа
12 2020-12-28 15:04 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: Г.Золзаяа
Өмгөөлөгч: Б.Өлзийсайхан
В-заал Ж.Болдбаатар
13 2020-12-30 14:30 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Я.Амарзаяа
Шүүгдэгч: С.Баярмаа
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Эрдэнэмөнх
14 2020-12-30 14:30 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ц.Лхамсүрэн
Шүүгдэгч: Б.Бямбаа
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
15 2021-01-21 11:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мотесн ХХК
Хариуцагч: Тахсько ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Наранцогт
 
Нийт: 32