-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-03-17 10:16 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ж.Энх-Амгалан
Шүүгдэгч: Х.Алтанцэцэг
Шүүгдэгч: Х.Данзан
Шүүгдэгч: Т.Гантөмөр
Өмгөөлөгч: И.Чимэдбадам
Өмгөөлөгч: Б.Тэнгис
Өмгөөлөгч: Г.Энхболд
Өмгөөлөгч: Б.Гомбодорж
Өмгөөлөгч: Ю.Тогмид
Өмгөөлөгч: А.Ганзориг
Өмгөөлөгч: Ш.Мягмарцэрэн
В-заал Б.Мөнх-Эрдэнэ
2 2021-03-19 10:51 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Түвшинбаяр
Шүүгдэгч: Ч.Түвшинбаяр
В-заал Б.Мөнх-Эрдэнэ
3 2021-03-22 09:30 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хас банк ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Туяацэцэг
Хариуцагч: А.Эрдэнэцогт
Хариуцагч: Б.Нансалмаа
Б-танхим Г.Баярдаваа
4 2021-03-22 11:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Эрдэнэчимэг
Б-танхим Г.Баярдаваа
5 2021-03-26 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мапроуд ХХК
Хариуцагч: Хайдропроект ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Т.Гандиймаа
6 2021-03-26 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Хүдэрбаатар
Хариуцагч: Трбулент ХХК
Хариуцагч: Бишрэлт пропертиз ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Т.Гандиймаа
7 2021-04-12 10:00 Өмнөговь аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ц.Ариунжаргал
Шүүгдэгч: А.Ганхүү
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баярням
Хохирогч: Д.Батчимэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Э.Наранцацрал
Шүүх хуралдааны А танхим Х.Гэрэлмаа
8 2021-03-31 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Дашбат
Шүүгдэгч: Д.Баасанхүү
Прокурор: Д.Даваадорж
В-заал Б.Дуламсүрэн
9 2021-03-30 16:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Нандин-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Мөнхтулга
2-р танхим Т.Энхжаргал
10 2021-03-30 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Уорли инженеринг ХХК
Хариуцагч: Мэргэжлийн хяналтын газрын хөдөлмөр хяналтын улсын ахлах байцаагч С.Баяраа
1-р танхим С.Ганбат
11 2021-04-07 11:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Бумбаяр, Л.Мөнгөншагай
Улсын яллагч: Ц.Мөнхжаргал
Хохирогч: М.Батлхагва, , Д.Эрдэнэбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Содномдорж
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Н.Баттөмөр
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
12 2021-04-06 15:48 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: У.Дэндэвдорж
Өмгөөлөгч: Ц.Батзориг
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
13 2021-04-08 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: И.Доржсүрэн
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Баясгалан
Хариуцагч: НШШГГ
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Ж.Эрдэнэчимэг
14 2021-04-09 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Эрдэнэтуяа
Хариуцагч: Н.Батзогсох
3-р танхим Б.Цолмонгэрэл
15 2021-04-12 10:20 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Бүжинлхам
Яллагдагч: Ч.Борхүү
Эрүүгийн хурлын танхим Э.Энхжаргал
 
Нийт: 92