-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-02-25 15:41 Багахангай дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Зөрчилд холбогдогч: Ж.Одонцацал
Эрх бүхий албан тушаалтан: Б.Ганзориг
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим П.Баясгалан
2 2021-04-09 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Ганцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : П.Долгормаа
Хариуцагч: Ц.Жанчивсэмбэ
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ч.Батчимэг
3 2021-03-01 16:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Бээмбээ, Ж.Дашням
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Нэхэмжлэгч Я.Бээмбээгийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Ж.Дашням
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн тойргийн нотариатч Б.Оюун
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: С.Одгариг
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ч.Батчимэг
4 2021-03-24 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Булганчимэг
Шүүгдэгч: Т.Батбаяр
Шүүгдэгч: О.Өлзийбат
Хохирогч: С.Энхболд
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: О.Батмягмармаа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: П.Даваажав
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Сайнбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Одонтунгалаг
В-заал С.Оюунчимэг
5 2021-03-02 11:03 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Болорсүх
Прокурор: С.Алтай
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Энхболд
А Л.Батжаргал
6 2021-03-04 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Гомдол гаргагч: П.Мөнхбаяр
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Санхүү, төрийн сангийн ажилтан, Нягтлан бодох бүртгэлийн улсын байцаагч Б.Хулан
2-р танхим С.Ганбат
7 2021-03-04 17:20 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Зөрчилд холбогдогч: Б.Адъяасүрэн
Зөрчилд холбогдогч: Б.Адъяасүрэн
Шүүх хуралдааны А танхим Т.Дэлгэрмаа
8 2021-03-05 11:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Түмэндэмбэрэл
Прокурор: Г.Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Б.Тэнгис
Өмгөөлөгч: Н.Намжилцогт
А заал С.Болортуяа
9 2021-03-09 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Оюунбилэг
Улсын яллагч: Д.Аянагүл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Бум-Аюуш
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Оргил
Хохирогч: Л.Алтанзул
Гэрч: М.Энхмаа
Гэрч: Б.Отгонжаргал
Гэрч: Ч.Баярцэцэг
Гэрч: Ж.Баясгалан
Гэрч: Г.Булгантамир
Гэрч: Ц.Билгүүн
Гэрч: Н.Ариунаа
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
Д.Чинзориг
Э.Энхжаргал
10 2021-03-09 16:40 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Зөрчилд холбогдогч: Г.Амартүвшин
Прокурор: Т.Батжаргал
А Г.Намуунтуяа
11 2021-03-25 14:30 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Г.Хаш-Эрдэнэ /томилолтоор/
Шүүгдэгч: О.Энх-Мөнх, Я.Ариун-Эрдэнэ, Э.Аз-Эрдэнэ, А.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Анхбаяр, Б.Чулуунгэрэл, У.Хүрэлсүх, Ш.Мягмарцэрэн,
В танхим Г.Хатанцэцэг
12 2021-03-19 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Универсалгео ХХК , Оюу сөүрвей ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Отгонсод
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Дашдорж
Хариуцагч: ТЭЗҮ ХХК, ТЭЗҮ констракшн ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Төртогтох
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Т.Баярцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
13 2021-03-24 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эх голомтын илч ХХК
Хариуцагч: Эрчим Хүчний яам
5-р танхим С.Ганбат
14 2021-03-23 10:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Э.Төгөлдөр
Шүүгдэгч: Т.Хуягтбаатар
Шүүгдэгч: О.Ганбат
Шүүгдэгч: А.Баянмөнх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Номин-Эрдэнэ
Прокурор: М.Мэндбаяр
Эрүүгийн танхим М.Энхмандах
15 2021-03-17 10:06 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Гэрэлбадрах
Шүүгдэгч: П.Цэнгэлтөгс
Шүүгдэгч: П.Батхүү
Шүүгдэгч: Д.Отгонбат
Шүүгдэгч: Э.Амгаланбаатар
Шүүгдэгч: Т.Гэрэлмөнх
Шүүгдэгч: З.Батцэнгэл
Өмгөөлөгч: Б.Уранчимэг
Өмгөөлөгч: С.Тэгшжаргал
Хохирогч: Г.Дашцэрэн
Б-заал Б.Дуламсүрэн
 
Нийт: 92