-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-01-20 12:30 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Шүүгдэгч: Д.Нямболд
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
2 2021-01-20 12:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Өмгөөлөгч: Д.Аянагүл
Зөрчилд холбогдогч: Р.Дарханбаатар
Хохирогч: Н.Цацралтуяа
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
3 2021-01-21 05:00 Улсын дээд шүүхийн Иргэний хэргийн танхим Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Золбоо
Хариуцагч: Т.Батдулам
Иргэний хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Г.Алтанчимэг
П.Золзаяа
Б.Ундрах
Г.Цагаанцоож
Д.Цолмон
4 2021-01-21 12:09 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: И.Мөнхцэцэг
Шүүгдэгч: Ц.Мөнхболд
В-заал Ж.Болдбаатар
5 2021-01-22 11:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Зөрчилд холбогдогч: Д.Ганбаатар
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
6 2021-01-25 15:18 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх В-заал З.Болдбаатар
7 2021-01-28 15:32 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ж.Энх-Амгалан
Хохирогч: Г.Бат-Алдар
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Б.Ганпүрэв
Шүүгдэгч: Б.Отгондалай
Шүүгдэгч: Э.Билгүтэй
Шүүгдэгч: Т.Мөнхбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Мягмарцэрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Энхтунгалаг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Бат-Ерөөлт
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Содончимэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: П.Загдсүрэн
Хохирогчийн өмгөөлөгч: П.Одгал
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Л.Бурмаа
В-заал Д.Дарьсүрэн
Б.Мөнх-Эрдэнэ
Б.Дуламсүрэн
8 2021-02-01 12:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Дэмүүл
Прокурор: Б.Сувд-Эрдэнэ
Хохирогч: Б.Хэрлэн, Х.Ууганбаатар
Эрүүгийн танхим Т.Батжаргал
9 2021-02-03 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Зөрчилд холбогдогч: Т.Сейтмурат
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
10 2021-02-08 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Орчлон констракшн ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Ганзориг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Бум-Аюуш
Хариуцагч: С.Энхтуяа, Д.Наранбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: хариуцагч С.Энхтуяагийн ит/тө Ц.Галтаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: хариуцагч Д.Наранбаярын ит/тө П.Учралгэрэл
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: С.Эрдэнэбат
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ч.Батчимэг
11 2021-02-08 12:28 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Батсайхан
Яллагдагч: Шү Фен
Яллагдагч: Жан Чингүо
Яллагдагч: Гао Ван
Яллагдагч: Б.Энхбат
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Монгол
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Болормаа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: О.Мөнгөнчимэг
Өмгөөлөгч: Г.Наранбаатар
Өмгөөлөгч: Д.Амаржаргал
Өмгөөлөгч: Г.Энхтүвшин
Өмгөөлөгч: Н.Санчиндорж
Өмгөөлөгч: Ш.Сарангэрэл
Орчуулагч: Х.Уламбаатар
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
12 2021-02-08 09:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: С.Тэгшжаргал, Б.Батбаяр
Прокурор: Б.Сувд-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Мөнхтулга, Р.Мөнхбаясгалан
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Цолмон
Хохирогч: М.Ундрал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Мандуул
Эрүүгийн танхим Т.Батжаргал
13 2021-02-18 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Ганжигүүр
Прокурор: Д.Ганчимэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Батболд
Хохирогчийн өмгөөлөгч: В.Давааням
А Л.Батжаргал
14 2021-02-25 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Саранзаяа
Хариуцагч: Б.Эрхэмбаяр
Танхим 1 Д.Оюундарь
15 2021-02-10 14:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хэт ХХК, Хэт моторс ХХК, Транскон ХХК, А.Гантөмөр нар
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Б.Азбаяр
 
Нийт: 92