-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-11-10 15:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Пүрэвсүрэн
Шүүгдэгч: Ж.Даваажаргал
Хохирогч: О.Батболд
Өмгөөлөгч: Д.Март
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
2 2020-11-10 10:55 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Т.Мөнх-Амгалан
Шүүгдэгч: Н.Ууганцэцэг
Ж танхим Ч.Алтанцэцэг
3 2020-11-17 15:47 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Батсайхан
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Өлзий
Ё танхим С.Олзод
4 2020-12-03 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Ишгэнхүү
Прокурор: Ц.Цэрэнбалжир
Өмгөөлөгч: Д.Март
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
5 2020-09-29 15:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Номинцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Амгаланбаатар
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Базар
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Наранцогт
6 2020-10-09 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батчулуун
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар С.Буд
7 2020-12-14 12:30 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хаанбанк
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Амартүвшин
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Нармандах
Шүүх хуралдааны Б танхим Р.Уранчимэг
8 2020-12-15 08:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Т.Наранцогт
9 2020-12-16 10:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Женерал таун СӨХ
Хариуцагч: Д.Бямбадэлгэр
Шүүх хуралдааны танхим №3 Д.Мөнгөнтуул
10 2020-12-16 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Инспайрглобал экстэйшн" ХХК
Хариуцагч: Нийгэм хамгаалал хөдөлмөрийн сайд
4-р танхим С.Ганбат
11 2020-12-16 12:00 Баянхонгор аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Лхамаа
Шүүгдэгч: Х.Цогтоо
Прокурор: В.Дэлгэрмаа
Өмгөөлөгч: Г.Гэрэлт-Очир
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Болор-Эрдэнэ
12 2020-12-17 12:17 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Т.Бат-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг
Прокурор: Т.Мөнх-Амгалан
Шүүгчдэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Н.Цэрмаа
Ё танхим Ч.Алтанцэцэг
13 2020-12-18 10:17 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Даваадорж
Шүүгдэгч: Л.Очирбат
Шүүгдэгч: Ц.Анар
А-заал С.Оюунчимэг
14 2020-12-21 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Энхтуяа
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Т.Наранцогт
15 2020-12-22 15:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: К.Ланьжү
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Т.Наранцогт
 
Нийт: 92