-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-21 23:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Ариунболд
Хохирогч: Б.Лхагвасүрэн
Хохирогч: Сэрчмаа
Шүүгдэгч: О.Даритай
Ё танхим С.Олзод
Э.Чингис
Г.Хатанцэцэг
2 2020-09-28 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Б.Түмэнцэцэг
3 2020-10-01 15:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Нямжав
Хариуцагч: Б.Нарантуяа
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар С.Буд
4 2020-10-06 10:18 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Сайнбаяр
Өмгөөлөгч: Ц.Мандал
Шүүгдэгч: Б.Шинэзориг
Шүүгдэгч: Г.Тэнгис
Б танхим С.Пүрэвсүрэн
5 2020-10-12 10:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим №1 Б.Мөнхбаяр
6 2020-10-14 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Гантулга
Хариуцагч: Капитрон банк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Ч.Ичинхорлоо
7 2020-11-06 14:00 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Болормаа
Хариуцагч: "Төрийн банк" ХХК-ийн захирал С.Баярмаа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : НИТ:С.Буянхишиг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: ХИТ:М.Баярцэцэг
Иргэний танхим Д.Алтантуул
8 2020-10-23 14:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Шинэ Мөрөн ОНӨҮГ
Хариуцагч: Сант-Өндөр ХХК
Иргэний хурлын танхим Н.Бямбасүрэн
9 2020-10-21 09:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Болор-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: А.Ууганбаяр
Шүүгдэгч: С.Дөлгөөнбаяр
Өмгөөлөгч: Шүүгдэгч С.Дөлгөөнбаярын өмгөөлөгч Н.Онон
Ж танхим М.Түмэннаст
10 2020-10-23 16:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Нарантуяа
Хариуцагч: Т.Оюунбаяр
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Батсайхан
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Ч.Ичинхорлоо
11 2020-10-30 09:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Ариунцэцэг
Шүүгдэгч: Г.Солонго
Өмгөөлөгч: Н.Болормаа
Хохирогч: Ц.Доржбадма
Өмгөөлөгч: Ө.Одончимэг
Б танхим С.Өсөхбаяр
12 2020-11-04 14:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Пүрэвсүрэн
Шүүгдэгч: А.Туяацэцэг
Шүүгдэгч: Б.Эрднэчимэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Чулуунгэрэл
Эрүүгийн хурлын танхим Э.Энхжаргал
13 2020-11-03 09:58 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Золзаяа
Хохирогч: С.Хонгорзул
Шинжээч: Н.Ундраг
Шүүгдэгч: Г.Догсмаа
Шүүгдэгч: М.Догсмаа
Шүүгдэгч: Л.Алтанцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Мөнхзолбоо
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Гантуяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Сарангэрэл
Ж танхим М.Түмэннаст
14 2021-01-25 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Мөнхбадрах
Шүүгдэгч: Х.Батбаяр
Өмгөөлөгч: Ө.Батболд
Өмгөөлөгч: Б.Мянган
Өмгөөлөгч: Б.Баярмагнай
Өмгөөлөгч: М.Энхтуяа
Өмгөөлөгч: Э.Ганбат
А Л.Батжаргал
15 2020-11-09 14:30 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Энхмаа
Зөрчилд холбогдогч: О.Бэхбаатар
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
 
Нийт: 92