-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-04-23 11:00 Говьсүмбэр аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Сайханаа
Прокурор: Ш.Батсүх
Хохирогч: О.Дагва
Шүүх хуралдааны танхим-2 Х.Байгалмаа
О.Однямаа
Г.Тэгшсуурь
2 2021-04-23 12:00 Говьсүмбэр аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Өмгөөлөгч: С.Ганбат
Прокурор: Э.Нэргүй
Шүүх хуралдааны танхим-2 Х.Байгалмаа
О.Однямаа
Г.Тэгшсуурь
3 2021-04-27 14:00 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Түмэнбаяр
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Нацагдорж
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Р.Элбэгбаян
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Оюунгэрэл
Гуравдагч этгээд: Ш.Дэлгэрдалай
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: И.Батчулуун
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Ёндон
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: О.Бэлгүүнзаяа
Хуралдааны танхим 107 Б.Болормаа
4 2021-04-19 10:00 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Фарида
Шүүгдэгч: М.Бахатхан
Хохирогч: А.Самалхан
Эрүүгийн танхим А.Дауренбек
5 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монгол банк
Хариуцагч: Кью Эс Си ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Ч.Ичинхорлоо
6 2021-04-21 15:30 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Тамир
Хариуцагч: Б.Сүхбат
Шүүх хуралдааны А танхим Б.Отгонсүрэн
7 2021-04-14 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Зөв тэгш ХХК
Хариуцагч: Түүболд ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ч.Ичинхорлоо
8 2021-04-14 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Энхжаргал
Хариуцагч: 116 дугаар сургууль
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ч.Ичинхорлоо
9 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эм Би Эй Эс ХХК
Хариуцагч: Дэлгэр констракшн ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Ч.Ичинхорлоо
10 2021-04-21 13:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ө.Жамбалсүрэн
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Мөнгөнчимэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Цэнд-Аюуш
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Лундаажанцан
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Хүдэрчулуун
Б танхим /иргэн/ Б.Гончигсумлаа
11 2021-04-14 15:40 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Сэлэнгэ
Шүүгдэгч: С.Аюушжав
Хуралдааны танхим 106 Ш.Эрдэнэцэцэг
12 2021-04-12 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.ТҮМЭНХҮҮ
Хариуцагч: НИЙСЛЭЛИЙН ШҮҮХИЙН ШИЙДВЭР ГҮЙЦЭТГЭХ ГАЗАР
Шүүх хуралдааны танхим-10-Өргөтгөл байр 2 давхар Н.Гантуяа
13 2021-04-14 15:50 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Сэлэнгэ
Шүүгдэгч: Т.Батцэнгэл
Хуралдааны танхим 106 Г.Энхтунгалаг
Ш.Эрдэнэцэцэг
14 2021-04-12 10:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: РАПИД ТУРС ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-11-3 дугаар байр Н.Гантуяа
15 2021-04-14 16:10 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Сэлэнгэ
Шүүгдэгч: Т.Гантулга
Хуралдааны танхим 106 Ш.Эрдэнэцэцэг