-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 Хойшилсон Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Цэрэндүгэр
Хариуцагч: Б.Түмэнжаргал
4-р танхим Д.Батцэцэг
2 Хойшилсон Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Сүхбаатар
Хариуцагч: А.Мандах
0-р танхим Ц.Цэрэндулам
3 Хойшилсон Дорноговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Бадрах энержи" ХХК
Хариуцагч: Дорноговь аймгийн Улаанбадрах сумын иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Идэр
Өмгөөлөгч: Г.Орхон
Өмгөөлөгч: Г.Жанчив
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Оюунгэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Гантөр
Өмгөөлөгч: С.Шинэбаяр
Өмгөөлөгч: Н.Отгончимэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Мөнгөнчулуун
Өмгөөлөгч: Л.Номинцэцэг
Өмгөөлөгч: Б.Мөнхбат
Б танхим /иргэн/ С.Отгонтуяа
4 Хойшилсон Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Чингэлтэй дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс Төрийн байгууллага
Хариуцагч: Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар Төрийн байгууллага
5-р танхим Д.Батцэцэг
5 Хойшилсон Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Бямбасүрэн
Хариуцагч: Д.Бадамсүрэн
5-р танхим Д.Цэрэндолгор
6 2020-09-18 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монре импекс ХХК
Хариуцагч: Жеб минерал ХХК
4-р танхим Д.Цэрэндолгор
7 2020-09-22 02:20 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Зууннайман ойл-ХХК
Хариуцагч: Дархан гурил тэжээл-ХК, С.Намсрайжав нар
Танхим 2 Д.Алтантуяа
8 2020-09-10 03:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Худалдаа хөгжлийн банк ХХК
Хариуцагч: О.Мөнгөн нар
0-р танхим Д.Цэрэндолгор
9 2020-09-30 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Болор-Өргөө ХХК
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч С.Баярмаа, Ж.Эрдэнэбилэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Солонго
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Өлзийбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхтулга
Хариуцагч: С.Баярмаа
Хариуцагч: Ж.Эрдэнэбилэг
4-р танхим Ц.Батсүрэн
10 2020-09-10 11:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Иргэний шүүх хуралдааны танхим Д.Отгончулуун
11 2020-09-10 10:37 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Иргэний шүүх хуралдааны танхим Д.Отгончулуун
12 2020-09-10 12:16 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Е танхим С.Олзод
13 2020-09-22 14:10 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: О.Түмэн-Өлзий
Шүүгдэгч: В.Батцэнгэл
Шүүгдэгч: Б.Баттамир
Шүүгдэгч: П.Батзориг
Өмгөөлөгч: С.Пүрэвдорж
Өмгөөлөгч: Ю.Сэвлэгмаа
Өмгөөлөгч: О.Аззаяа
А танхим Т.Шинэбаяр
14 2020-09-10 15:05 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Ж танхим Э.Чингис
15 2020-09-16 16:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Оюунцэцэг
Хохирогч: В.Эрдэнэбат
Хохирогч: Ж.Цэрэндорж
Шүүгдэгч: Г.Должинсүрэн
Ж танхим Э.Чингис
 
Нийт: 10752