-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-11-22 11:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Батхуяг
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар С.Буд
2 2022-11-22 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Отгонсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар С.Буд
3 2022-11-22 14:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Оюунчимэг
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар С.Буд
4 2022-11-10 16:40 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Ганчимэг
Хариуцагч: Тавантолгой түлш ХХК
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Давааням
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Даваасүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-10-Өргөтгөл байр 2 давхар Ц.Наранчимэг
5 2022-11-25 11:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Энхтүвшин
Хариуцагч: Д.Золзаяа
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар С.Буд
6 2023-02-01 15:00 Хэнтий аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Цолмон-Эрдэнэ
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: К.Бауиржан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Хишигбаатар
Гуравдагч этгээд: Ц.Батжаргал
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Л.Батжав
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: М.Төмөрцэцэг
Б Г.Баясгалан
7 2022-12-13 16:46 Улсын дээд шүүхийн Иргэний хэргийн танхим Иргэний хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Г.Алтанчимэг
Г.Банзрагч
Н.Баярмаа
С.Соёмбо-Эрдэнэ
Х.Эрдэнэсувд
8 2022-12-13 16:47 Улсын дээд шүүхийн Иргэний хэргийн танхим Иргэний хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Г.Алтанчимэг
Г.Банзрагч
Н.Баярмаа
С.Соёмбо-Эрдэнэ
Д.Цолмон
9 2023-01-03 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Ганчимэг
Хариуцагч: Тавантолгой түлш ХХК
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Давааням
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Даваасүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ц.Наранчимэг
10 2023-01-02 14:30 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Пүрэвсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Намнансүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Хатанбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Одгэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Жамбал
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Дагважанцан
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Сайнбаяр
Хуралдааны танхим 107 Б.Болормаа
11 Хойшилсон Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хонлитранс интернэйшнл ХХК
Хариуцагч: Ц.Бархасбадь
Танхим 2 Э.Золзаяа
12 2022-12-16 12:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Цэрэнбалжир
Иргэний хурлын танхим Б.Мөнхтуяа
13 2022-12-16 14:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Дэлэгнамжил
Иргэний хурлын танхим Б.Мөнхтуяа
14 2022-12-14 15:00 Налайх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Түвшинзаяа
Хариуцагч: Д.Нямсүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: О.Сарантуул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Нарангарав
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Наранцэцэг
Иргэний хурлын танхим Г.Баярдаваа
15 2022-12-14 11:28 Хэнтий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Ууганцэцэг
Хариуцагч: Ч.Бат-Эрдэнэ
Б Б.Уранзаяа