-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-05-16 08:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Бат-Эрдэнэ
Прокурор: Ц.Сэргэлэнбаатар
Б заал О.Жанчивнямбуу
2 2022-05-23 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Яллагдагч: Э.Мөнхзул
Улсын яллагч: Л.Отгончимэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Эрдэнэчимэг
Урьдчилан хэлэлцүүлэг танхим М.Эрдэнэ-Очир
3 2022-05-16 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Сарангэрэл
Прокурор: Г.Нандин-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Т.Даваажав
Өмгөөлөгч: А.Буяндэлгэр
А заал А.Алтанхуяг
4 2022-05-23 15:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Яллагдагч: Ч.Баяраа
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ц.Баасанбаяр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Л.Хишигдүүрэн
Иргэний хариуцагч: Б.Нармандах
Урьдчилан хэлэлцүүлэг танхим М.Эрдэнэ-Очир
5 Хойшилсон Улсын дээд шүүхийн Эрүүгийн хэргийн танхим Шүүгдэгч: Б.Бирваабазар
Прокурор: Б.Ууганбаатар
Эрүүгийн хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Б.Амарбаясгалан
С.Батдэлгэр
Б.Батцэрэн
Б.Цогт
Д.Эрдэнэбалсүрэн
6 2022-05-18 00:00 Улсын дээд шүүхийн Эрүүгийн хэргийн танхим Шүүгдэгч: Г.Мөнгөндөл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Амаржаргал
Прокурор: Б.Ууганбаатар
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: В.Нанжид
Эрүүгийн хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим С.Батдэлгэр
Б.Батцэрэн
Ч.Хосбаяр
Б.Цогт
Д.Эрдэнэбалсүрэн
7 2022-05-17 11:53 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мон-Эг ХХК
Хариуцагч: Люкс солюшн ХХК
3-р танхим Б.Мандалбаяр
8 2022-05-30 09:00 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Алтанбек, О.Жыргаубек, Б.Айбол, Х.Замеш
Өмгөөлөгч: Х.Зулхаш, К.Ержан, Д.Айбек, А.Серикжан
Хохирогч: Ш.Роза
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Алтынгүл
Эрүүгийн танхим Б.Болормаа
А.Дауренбек
Х.Талгат
9 2022-05-26 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Энхцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Оюун-Эрдэнэ
Хариуцагч: З.Мөнхчимэг
Хариуцагч: Б.Идэрбат
Шүүх хуралдааны танхим-4-0 давхар Ц.Наранчимэг
10 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэхт оргил дриллинг ХХК
Хариуцагч: Мон Лаа ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Б.Түмэнцэцэг
11 2022-05-17 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Н.Баярмаа
12 2022-05-17 11:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Бат-Орших
Прокурор: Б.Хурц
Д танхим Д.Доржсүрэн
13 2022-05-19 10:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Ганбат
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Баттүвшин
Б-танхим З.Ганчимэг
14 2022-05-20 11:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Бат-Аргамжаа
Прокурор: Б.Одонтуяа
В танхим Д.Алтанжигүүр
15 2022-05-19 10:20 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Цогтсайхан
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Баттүвшин
Б-танхим З.Ганчимэг