-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-10-08 14:38 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх 4-р танхим Т.Болормаа
2 2020-09-23 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Цагаанчулуу
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: З.Мөнхжин
Гуравдагч этгээд: Э.Эрдэнэцогт
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Баярмаа
Хариуцагч: Налайх дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим Б.Адъяасүрэн
3 2020-09-09 14:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Саранбулаг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Амгалан
Нэхэмжлэгч: "Эй Би Пи девелопмент" ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс
1-р танхим Н.Дамдинсүрэн
4 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Бадамханд
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Засаг дарга, газар зохион байгуулалтын алба
5-р танхим Х.Нямдэлгэр
5 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд
Гуравдагч этгээд: "Эзэнт" ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Нарангарав
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Мандах
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Батсайхан
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Гантулга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Удаанжаргал
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: С.Эрдэнэсувд
Нэхэмжлэгч: ЭШБ трейд
1-р танхим Н.Дамдинсүрэн
6 2020-09-10 22:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 4-р танхим Х.Нямдэлгэр
7 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ю.Отгонжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Дашжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Мөнх-Алдар
Хариуцагч: Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх Ерөнхий газрын дарга
1-р танхим Б.Адъяасүрэн
8 2020-09-24 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Халиун
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Алтанхүү
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Билгүүн
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : З.Сүхбаатар
Хариуцагч: А.Баатархүү
Хариуцагч: Б.Батмөнх
Хариуцагч: Х.Нансалмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Тогосмаа
Хариуцагч: Ц.Өлзийбаяр
Нэхэмжлэгч: Оюу толгой ХХК
1-р танхим Б.Адъяасүрэн
9 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Баатарцогт, О.Наранбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Доржхорол
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Оюунболор
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Э.Сугар-Эрдэнэ
Нэхэмжлэгч: Голден дрийм ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар, Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар
Гуравдагч этгээд: Бадрангуй-Орших ХХК
5-р танхим Д.Халиуна
10 2020-09-09 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 2-р танхим Г.Мөнхтулга
11 2020-09-09 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 3-р танхим Г.Мөнхтулга
12 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Уянган ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Мөнх-Өлзий
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Амгалан
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс
1-р танхим Б.Адъяасүрэн
13 2020-09-09 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 3-р танхим Г.Мөнхтулга
14 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ланд энд хаус ХХК
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Богд уулын ДЦГ-ийн хамгаалалтын захиргааны дарга
4-р танхим Д.Халиуна
15 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Улиастай чулуу ХХК, ХоХо ХХК, Гоби ресурс ХХК нар
Хариуцагч: Байгаль Орчин, аялал жуучлалын сайд
4-р танхим Д.Халиуна
 
Нийт: 17444