-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-07-11- 2024-08-11)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-07-30 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дархан-Уул аймгийн прокурорын газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Дэлгэрсайхан
Хариуцагч: Б.Сувд-Эрдэнэ
Танхим 2 Б.Номин
2 2024-07-26 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Энхбат
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Оюундэлэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Оюунчимэг
Хариуцагч: О.Ганхөлөг
Хариуцагч: Д.Гантулга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Анар
Танхим 1 Б.Номин
3 2024-07-26 11:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Капитал банк ХХК дахь Банкны эрх хүлээн авагч
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Ган-Эрдэнэ
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Оюунбилэг
Хариуцагч: Ц.Бат-Оргил
Хариуцагч: Ж.Сувд-Эрдэнэ
Танхим 1 Б.Номин
4 2024-07-26 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэмээн дэрс ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Я.Бат-Очир
Хариуцагч: О.Батпүрэв
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Даваахүү
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Баатарсайхан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: В.Ганболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Аззаяа
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Одбаяр
Танхим 3 Б.Номин
5 2024-07-25 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Болд
Хариуцагч: Н.Далайжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Оюунчимэг
Танхим 1 Б.Номин
6 2024-07-25 11:40 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бимэкс ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Түвшинтөгс
Хариуцагч: Н.Баясгалан
Танхим 1 Б.Номин
7 2024-07-25 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Ууганбаяр
Хариуцагч: О.Цолмонбат
Танхим 1 Б.Номин
8 2024-07-25 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Болортуяа
Хариуцагч: Б.Жавхланбаяр
Танхим 2 Б.Номин
9 2024-07-24 12:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Гансувд
Хариуцагч: Хэрлэн зураглал ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Амарсайхан
Танхим 1 Б.Номин
10 2024-07-24 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Базаррагчаа
Хариуцагч: Гидрокарьер ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Батсайхан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Эрдэнэбаатар
Танхим 2 Б.Номин
11 2024-07-22 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Нарангоо
Хариуцагч: Н.Мөнхбат
Танхим 2 Б.Номин
12 2024-07-19 10:17 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Оюун
Хариуцагч: О.Ганхуяг
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
13 2024-07-18 17:03 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Сарантуяа
Хариуцагч: Р.Саранцэцэг
Танхим 1 Б.Номин
14 2024-07-18 16:43 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Түмэнгэрэл
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Одончимэг
Хариуцагч: А.Бадамханд, С.Батхуяг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Сэлэнгэ
Танхим 2 М.Оюунцэцэг
15 2024-07-18 11:21 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Гарамжил
Хариуцагч: Д.Өлзийсайхан
Танхим 2 М.Оюунцэцэг
16 2024-07-17 16:06 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Ариунтуяа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Содболд
Хариуцагч: Л.Алтанбат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: У.Төмөрцэцэг
Танхим 1 Б.Номин
17 2024-07-17 16:02 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Равжаадэлгэрэх
Хариуцагч: Б.Цэвэлмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Одончимэг
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
18 2024-07-17 12:27 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Шинэцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа
Хариуцагч: О.Батбаяр
Танхим 2 Б.Номин

Нийт 18 хурал байна.