-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-05-30- 2024-06-30)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-06-27 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Дэмбэрэлдорж
Хариуцагч: Цайны их зам ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Тунгалаг
Танхим 1 Б.Номин
2 2024-06-21 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Идэрбат
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Идэртөгс
Хариуцагч: Д.Алтанцэцэг
Хариуцагч: Б.Ундаръяа
Хүсэлт гаргагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Анхбаяр
Танхим 3 Д.Алтантуяа
3 2024-06-21 13:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Ганзориг
Хариуцагч: Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар-445 дугаар нээлттэй хорих анги
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Энхцэцэг
Гуравдагч этгээд: Л.Лодойдамба
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Ганчулуун
Танхим 2 Д.Алтантуяа
4 2024-06-21 10:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дархан-Ариун ундарга ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Э.Одончимэг
Хариуцагч: Г.Ганбаатар
Хариуцагч: Л.Бат-Очир
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Адъяа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Ууганцэцэг
Танхим 1 Д.Алтантуяа
Б.Номин
М.Оюунцэцэг
5 2024-06-21 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дархангурил тэжээл ХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Өлзийсүрэн
Хариуцагч: Дархан-Уул аймгийн Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх 445 дугаар нээлттэй хорих анги
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Чулуунцэцэг, А.Бадамханд нар
Танхим 3 Б.Номин
6 2024-06-21 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: И.Оюунсаруул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Энхжаргал
Хариуцагч: Б.Есөн-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Зулзаяа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: О.Анхбаяр
Танхим 3 Д.Алтантуяа
7 2024-06-20 15:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Оюун
Хариуцагч: О.Ганхуяг
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
8 2024-06-20 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Болдбаатар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Амгалан
Хариуцагч: Г.Тогтохбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Чинбат
Танхим 2 М.Оюунцэцэг
9 2024-06-20 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Майбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Цэрэндэжид
Хариуцагч: О.Дөлгөөн
Нэхэмжлэгч: О.Батнасан
Танхим 3 Д.Алтантуяа
10 2024-06-20 11:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Аянаш
Нэхэмжлэгч: И.Хуаниш
Хариуцагч: Б.Нямдорж
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
11 2024-06-20 10:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тус финтек ББСБ ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Батгуа
Хариуцагч: П.Энхцолмон
Танхим 1 Д.Алтантуяа
12 2024-06-20 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Амарсанаа
Хариуцагч: Дархан-Уул аймгийн Боловсрол, соёл шинжлэх ухааны газар
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
13 2024-06-20 09:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Алтанзул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Анхбаяр
Хариуцагч: О.Дөлгөөн
Танхим 2 Д.Алтантуяа
14 2024-06-19 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Равжаадэлгэрэх
Хариуцагч: Б.Цэвэлмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Одончимэг
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
15 2024-06-19 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Оюунннаран
Танхим 1 Б.Номин
16 2024-06-19 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Танхим 1 Б.Номин
17 2024-06-19 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Отгон
Хариуцагч: М.Мэндсайхан
Танхим 2 Б.Номин
18 2024-06-19 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Поликом ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Анар
Хариуцагч: Дархан-Уул аймаг дахь шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх 445 дугаар нээлттэй хорих анги
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Оюундаръяа
Танхим 1 Д.Алтантуяа
19 2024-06-19 09:40 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Ө.Отгонбилэг
Танхим 3 Д.Алтантуяа
20 2024-06-19 09:20 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: А.Бямбацэцэг
Хүсэлт гаргагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Мөнхбат
Танхим 3 Д.Алтантуяа
21 2024-06-18 10:40 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Б.Энхбат
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
22 2024-06-18 10:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: С.Нэргүй
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
23 2024-06-18 10:20 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Х.Рагчаасүрэн
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
24 2024-06-18 10:10 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Х.Баяраа
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
25 2024-06-18 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Э.Туяа
Танхим 1 М.Оюунцэцэг

Нийт 41 хурал байна.