-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-05-30- 2024-06-30)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-06-27 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Мөнхбаяр
Улсын яллагч: Б.Энхтулга
Хохирогч: Ц.Энхжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням, Д.Оросоо
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Э.Одончимэг
Танхим 3 Б.Гэршихбөртэ
2 2024-06-24 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Хохирогч: А.Өмөржан
Шүүгдэгч: Ч.Батчулуун
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
3 2024-06-20 13:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Одонтуяа
Шүүгдэгч: Н.Бямбацэрэн
Хохирогч: Б.Чулуундаваа
Иргэний нэхэмжлэгч: Т.Оюунчимэг
Танхим 2 Б.Гэршихбөртэ
4 2024-06-20 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Хохирогч: Г.Олзсүрэн, Б.Бат-Оюун
Шүүгдэгч: О.Мягмар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Цэдэндамбаа
Танхим 3 Н.Идэр
5 2024-06-18 13:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Наранмөнх
Хохирогч: Ц.Отгонбаяр
Хохирогчийн өмгөөлөгч: П.Батжаргал
Шүүгдэгч: О.Энхцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг
Танхим 3 Н.Идэр
6 2024-06-18 11:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Ц.Отгонбаяр
Зөрчилд холбогдогч: Э.Тамир
Хохирогч: О.Энхцэцэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг
Өмгөөлөгч: П.Батжаргал
Танхим 3 Б.Ихтамир
7 2024-06-18 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Р.Төмөрбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: З.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Оюумаа
Улсын яллагч: Ч.Мядагбадам
Танхим 1 Б.Ихтамир
8 2024-06-11 10:37 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Энхтулга
Хохирогч: М.Нарангэрэл, Д.Мөнхбаяр
Шүүгдэгч: Х.Золжаргал, М.Сүлд-Эрдэнэ
Танхим 2 Г.Гэрэлт-Од
9 2024-06-11 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Доржханд
Шүүгдэгч: Б.Одгэрэл
Хохирогч: Г.Алтанцоож
Танхим 2 Б.Гэршихбөртэ
10 2024-06-11 09:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Танхим 3 Н.Идэр
11 2024-06-11 09:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Хохирогч: О.Ананд-Очир
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Оюунсувд
Шүүгдэгч: Ц.Хүрэлтулга
Танхим 3 Н.Идэр
12 2024-06-07 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Түвшинбаяр
Шүүгдэгч: О.Мөнхбат
Өмгөөлөгч: Б.Тэнгис
Хохирогч: Б.Баяраа
Хохирогч: Э.Ган-Эрдэнэ
Хохирогч: Б.Содномцэрэн
Хохирогч: Ж.Содбаатар
Хохирогч: Э.Энхцолмон
Хохирогч: Я.Баасанцэрэн
Танхим 2 Б.Гэршихбөртэ
13 2024-06-04 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: О.Пүрэвбат
Өмгөөлөгч: Н.Дэлгэрнаран
Танхим 2 Б.Гэршихбөртэ

Нийт 13 хурал байна.