-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-05-25- 2024-06-25)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-06-21 15:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
2 2024-06-21 15:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Эрдэнэдэлгэр
Шүүгдэгч: Э.Сувд
Хохирогч: О.Төмөрхуяг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Р.Атарцэцэг
Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
3 2024-06-21 10:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Эрдэнэдэлгэр
Шүүгдэгч: Ф.Серикбол
Шүүгдэгч: П.Батсайхан
Прокурор: Н.Энхтүвшин
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Амартүвшин
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Р.Атарцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Эрдэнэ-Оргил
Хохирогч: Л.Баярсүрэн
Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
4 2024-06-19 10:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Мөнгөнсүх
Прокурор: А.Эрдэнэдэлгэр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Гансүх
Хохирогч: А.Адилцэцэг
А танхим Р.Баярхүү
5 2024-06-18 16:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Номин-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Г.Хүдэрчулуун
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Даваасүрэн
Хохирогч: А.Батцэнгэл
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Эрдэнэ-Оргил
Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
6 2024-06-18 09:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Номин-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Т.Төгөлдөр
Шүүгдэгч: Б.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Даваасүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Гансүх
Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
7 2024-06-13 10:30 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Б танхим Ц.Амаргэрэл
8 2024-06-13 10:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Эрдэнэдэлгэр
Яллагдагч: Б.Сэлэнгэзаяа
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: М.Гансүх
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Эрдэнэ-Оргил
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Оюунзул
А танхим Р.Баярхүү
9 2024-06-12 16:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Р.Мягмардорж
Яллагдагч: Ц.Шинэбаяр
Хохирогч: Д.Ууганбаяр
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Б.Содболд
В танхим Р.Баярхүү
10 2024-06-12 10:30 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Мөнхтулга
Шүүгдэгч: О.Дэлгэрмөрөн
Шүүгдэгч: Ц.Хүрэлтулга
Шүүгдэгч: Б.Пүрэвбаатар
Өмгөөлөгч: Г.Амартүвшин
Өмгөөлөгч: Л.Оюунсувд
Өмгөөлөгч: Б.Содболд
Улсын яллагч: Р.Мягмардорж
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Батбаяр
А танхим Ц.Амаргэрэл
11 2024-06-11 16:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Номин-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: С.Баттулга
Хохирогч: Д.Дарьсүрэн
Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
12 2024-06-10 11:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Номин-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: М.Мөнх-Отгон
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Ууганцэцэг
Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
13 2024-06-06 16:30 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Баясгалан
Зөрчилд холбогдогч: Б.Цэнгэлмаа
Эрх бүхий албан тушаалтан: Г.Марал-Эрдэнэ
Б танхим Р.Баярхүү
14 2024-06-06 16:20 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Баясгалан
Зөрчилд холбогдогч: Б.Бөхболд
Эрх бүхий албан тушаалтан: С.Амарсайхан
Б танхим Р.Баярхүү
15 2024-06-06 16:10 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Баясгалан
Зөрчилд холбогдогч: Г.Дашдаваа
Эрх бүхий албан тушаалтан: Ц.Бямбадаваа
Б танхим Р.Баярхүү
16 2024-05-29 16:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Номин-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: З.Ганболд
Хохирогч: Д.Цэндсүрэн
Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг

Нийт 16 хурал байна.