-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-05-16- 2024-06-16)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-06-06 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Одонтуяа
Шүүгдэгч: Н.Бямбацэрэн
Хохирогч: Б.Чулуундаваа
Иргэний нэхэмжлэгч: Т.Оюунчимэг
Танхим 2 Б.Гэршихбөртэ
2 2024-06-04 10:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Мядагбадам
Хохирогч: М.Насандулам
Өмгөөлөгч: Л.Оюунсувд
Шүүгдэгч: А.Алтанбаяр
Танхим 2 Г.Гэрэлт-Од
3 2024-06-03 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Уянга
Шүүгдэгч: У.Тэмүүжин, П.Ариунболд, С.Мөнхбаяр
Өмгөөлөгч: Б.Содболд
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
4 2024-05-29 09:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Уянга
Шүүгдэгч: Ц.Ижилмөрөн
Хохирогч: Э.Нямдорж
Танхим 3 Б.Гэршихбөртэ
5 2024-05-28 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Наранмөнх
Шүүгдэгч: Б.Гэрэлмаа
Шүүгдэгч: Ц.Ганболд
Хохирогч: Д.Ариунжаргал
Өмгөөлөгч: Д.Золзаяа
Танхим 3 Б.Гэршихбөртэ
6 2024-05-27 14:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Шүүгдэгч: Б.Уртнасан
Хохирогч: Б.Тэмүүжин
Танхим 1 Б.Бат-Амгалан
7 2024-05-27 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Энхтулга
Шүүгдэгч: А.Болорсүх
Шүүгдэгч: М.Отгонбаяр
Шүүгдэгч: С.Очирбат
Өмгөөлөгч: А.Мөнхбат
Өмгөөлөгч: Г.Должинсүрэн
Өмгөөлөгч: Д.Энхцэцэг
Танхим 3 Б.Гэршихбөртэ
8 2024-05-27 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Доржханд
Шүүгдэгч: О.Онон
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
9 2024-05-27 08:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Доржханд
Хохирогч: Х.Сэрээтэр
Шүүгдэгч: Ё.Бадрах
Танхим 2 Г.Гэрэлт-Од
10 2024-05-24 16:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ч.Мядагбадам
Хохирогч: Б.Золзаяа
Шүүгдэгч: Ж.Энхсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: С.Чинбат
Танхим 1 Б.Ихтамир
11 2024-05-24 13:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Хонгорзул
Шүүгдэгч: С.Энхтүвшин
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
12 2024-05-24 12:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Наранмөнх
Хохирогч: Д.Туяа
Шүүгдэгч: С.Давгадорж
Өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
13 2024-05-24 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Энхтулга
Хохирогч: Д.Ангирмаа, М.Баяржавхлан М.Үүрийнтуяа, Б.Анар Г.Төгссувд, Х.Жимсээ А.Сүхбаяр О.Даваажаргал Н.Оюунчимэг Т.Мөнх-Орших Г.Ган-Эрдэнэ Б.Нандинцэцэг С.Тэмүүжин Б.Ууганцэцэг, Д.Энхжин Б.Нацагдорж, С.Энхзаяа С.Гансүх, Т.Саранцэцэг Б.Ууганбаяр, Б.Мөнхцацрал
Хохирогч: Г.Амарнаран, Ц.Сономцэрэн Ж.Тэгшбаяр Х.Түмэнжаргал Ч.Номингуа, Б.Одмөнх Х.Жавзандулам Б.Угтахбаяр, Э.Бямбатуул, Д.Чингис Д.Болормаа, М.Сарнай, Б.Одхүү, Г.Баярдалай, Т.Тэмүүжин, Т.Мөнхзаяа Ц.Одонцэцэг, Ц.Баасанцогт Б.Дуламжав, Ж.Хоролмаа
Хохирогч: М.Эрдэнэжаргал, Б.Цолмонгэрэл, З.Сүнжидмаа, Д.Хулан, Ц.Батцэцэг, Э.Мөнхзаяа М.Хуншагай, Н.Халиунаа О.Номин-Эрдэнэ М.Батхүү, Б.Занабазар
Шүүгдэгч: А.Тэргэл
Танхим 2 Г.Гэрэлт-Од
14 2024-05-23 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Атархишиг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Чинбаатар
Прокурор: Ч.Мядагбадам
Танхим 1 Б.Бат-Амгалан
15 2024-05-17 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Г.Халиун, Ш.Оюундэлгэр
Танхим 1 Б.Бат-Амгалан

Нийт 15 хурал байна.