-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-02-12- 2024-03-12)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-03-12 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Газ ойл нефть ХХК
Хариуцагч: Ц.Мөнхцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Ган-Ундрах
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
2 2024-03-12 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хас банк ХХК
Хариуцагч: О.Уранцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Гэрэлт-Оргил
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
3 2024-03-05 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Болормаа
Хариуцагч: Д.Батдалай
Танхим 1 Д.Алтантуяа
4 2024-03-05 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Содном /цахимаар/
Хариуцагч: Р.Баттулга, Н.Хэрлэн нар
Танхим 3 Б.Номин
5 2024-03-05 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Номин
Хариуцагч: Э.Эрхэмбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Содболд
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
6 2024-03-04 15:40 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баттогтох
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Оюунсувд
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Цуурай
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Борхүү
Хариуцагч: Х.Оюундэлгэр
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
7 2024-03-04 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Содгэрэл, С.Болортуяа, Б.Нямсүрэн, Д.Энхтуяа, З.Төгсбаяр, Х.Одонцэцэг, Н.Цолмон, Б.Пүрэвсүрэн, М.Энхжаргал, Г.Эрдэнэтөгс, Б.Болормаа, Г.Болор-Эрдэнэ
Хариуцагч: Дархан-Уул аймгийн Боловсрол, Шинжлэх ухааны газар төрийн байгууллага
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Өнөрхүү
Танхим 3 Б.Номин
8 2024-03-04 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Одбаяр
Хариуцагч: Дархан-Уул аймаг дахь ШШГГ-445 нээлттэй хорих анги
Танхим 1 Д.Алтантуяа
9 2024-03-01 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хорлоо
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Анар
Хариуцагч: Ж.Энхбаяр
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
10 2024-03-01 00:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Будсүрэн
Хариуцагч: Ц.Бямбадэлгэр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Оюунсувд
Танхим 2 Т.Жавхлантөгс
11 2024-02-29 15:12 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Элит консалтинг ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Энхзул
Хариуцагч: Хөгжлийн мөр ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Цуурай
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
12 2024-02-29 10:14 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Содном
Хариуцагч: Г.Алтангэрэл
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Баттунсаг
Танхим 1 Д.Алтантуяа
Б.Номин
М.Оюунцэцэг
13 2024-02-29 09:36 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Туяа
Нэхэмжлэгч: Т.Дөлгөөн
Хариуцагч: С.Өлзийханд
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
14 2024-02-28 16:43 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Содболд
Хариуцагч: Дулаан Шарын гол ТӨХК
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
Б.Номин
М.Оюунцэцэг
15 2024-02-27 14:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монголын үндэсний худалдаа аж үйлдвэрийн танхим
Хариуцагч: Дархан арьс ширний цогцолбор ХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Золбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Энхбаяр
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
16 2024-02-26 14:20 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Энхтайван
Хариуцагч: Ч.Сүхбат
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
17 2024-02-22 17:06 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Н.Туяа
Танхим 3 Б.Номин
18 2024-02-22 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Ганхуяг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Анар
Хариуцагч: Р.Совинбаяр
Хариуцагч: Ц.Насантогтох
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Р.Атарцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Содболд
Танхим 3 Т.Жавхлантөгс
19 2024-02-21 14:55 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Ууганболд
Хариуцагч: Ч.Бэгзсүрэн
Танхим 1 Д.Алтантуяа
20 2024-02-21 10:28 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: И.Мөнхжаргал
Хариуцагч: М.Оюун
Танхим 1 М.Оюунцэцэг
21 2024-02-20 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Ариунцэцэг
Хариуцагч: Альфа констракшн ХХК
Хариуцагч: О.Ганбаатар
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
22 2024-02-20 10:17 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жижиг дунд үйлдвэрийн газар
Хариуцагч: Альфа констракшн ХХК
Хариуцагч: Д.Сонор
Хариуцагч: О.Ганбаатар
Танхим 1 Д.Алтантуяа
Т.Жавхлантөгс
М.Оюунцэцэг
23 2024-02-19 11:48 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Баттулга
Хариуцагч: М.Цолмон
Хариуцагч: Б.Мөнхтулга
Танхим 1 Д.Алтантуяа
24 2024-02-15 15:28 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэмээн дэрс ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Я.Бат-Очир
Хариуцагч: О.Батпүрэв
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Даваахүү
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Баатарсайхан
Танхим 3 Б.Номин

Нийт 24 хурал байна.