-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-02-12- 2024-03-12)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-03-07 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Кенже
Улсын яллагч: К.Нанжинханд
Хохирогч: С.Сайран
Танхим 3 Б.Ихтамир
2 2024-03-05 13:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Шүүгдэгч: Баян талын өв ХХК
Хохирогч: Н.Баттулга
Өмгөөлөгч: Н.Баттунсаг
Танхим 3 Б.Гэршихбөртэ
3 2024-03-04 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ц.Гэрэлбаатар
Хохирогч: Ц.Шатар
Хохирогч: Н.Наранбаатар
Хохирогч: О.Мөнхнаран
Хохирогч: Д.Ганзориг
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Яллагдагч: С.Алтангэрэл
Танхим 3 Б.Ихтамир
4 2024-03-04 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Хохирогч: Э.Түмэн-Өлзий
Иргэний нэхэмжлэгч: Ч.Төрбат
Шүүгдэгч: Б.Өсөхбаяр
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
5 2024-03-04 09:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Төмөрхуяг
Шүүгдэгч: Б.Энхбаяр
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
6 2024-03-04 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Энхтулга
Хохирогч: С.Эрдэнэсайхан
Шүүгдэгч: Н.Гантөмөр
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
7 2024-03-01 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Я.Отгонтөмөр
Танхим 2 Б.Гэршихбөртэ
8 2024-03-01 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ч.Мядагбадам
Хохирогч: Б.Золзаяа
Шүүгдэгч: Ж.Энхсайхан
Танхим 1 Б.Ихтамир
9 2024-02-28 14:06 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Г.Уянга
Хохирогч: О.Долзод
Шүүгдэгч: Л.Октябрь
Танхим 3 Б.Ихтамир
10 2024-02-28 13:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Ариунцэцэг
Улсын яллагч: Б.Энхтулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: З.Энхтуяа
Танхим 3 Б.Ихтамир
11 2024-02-27 15:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Уянга
Өмгөөлөгч: Б.Содболд
Шүүгдэгч: У.Тэмүүжин, П.Ариунболд, С.Мөнхбаяр
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
12 2024-02-26 12:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Б.Төгсчимэг
Хохирогч: Д.Саранхүү
Танхим 2 Б.Бат-Амгалан
13 2024-02-26 11:40 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Ч.Ганхуяг
Хохирогч: О.Өнөрцэцэг
Танхим 2 Б.Бат-Амгалан
14 2024-02-26 11:20 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Д.Ганбат
Хохирогч: Д.Оюунчимэг
Танхим 2 Б.Бат-Амгалан
15 2024-02-26 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Ч.Батчулуун
Хохирогч: Н.Баттуул
Танхим 2 Б.Бат-Амгалан
16 2024-02-26 10:40 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Н.Эрдэнэбаяр
Хохирогч: Э.Долгион
Танхим 2 Б.Бат-Амгалан
17 2024-02-26 10:20 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Б.Мөнхбаатар
Хохирогч: Б.Отгонцэцэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Тунгалаг
Танхим 2 Б.Бат-Амгалан
18 2024-02-23 15:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Мөнх-Эрдэнэ
Улсын яллагч: Ч.Мядагбадам
Хохирогч: Х.Алдарбаясгалан
Танхим 3 Б.Ихтамир
19 2024-02-23 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Шүүгдэгч: Г.Ууганбаяр
Шүүгдэгч: К.Марина
Шүүгдэгч: Буянт царам ХХК
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Төмөрхуяг
Өмгөөлөгч: А.Золжаргал
Өмгөөлөгч: Л.Цуурай
Танхим 2 Б.Гэршихбөртэ

Нийт 19 хурал байна.