-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОЙМ

( 2024-04-30- 2024-05-30)

Хурал дууссан огноо Шүүхийн нэр Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Хурал товлосон огноо Шийдвэрлэсэн байдал
1 2024-05-30 15:46:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Мядагбадам
Хохирогч: П.Мягмарсүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Цэдэндамбаа
Шүүгдэгч: О.Батсайхан, О.Насандэлгэр, Ж.Амартүвшин
Н.Идэр
2024-06-06 09:00 Шүүх хуралдаан дууссан
Хохирол, төлбөр төлөх
2 2024-05-28 16:18:28 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Уянга
Шүүгдэгч: Ц.Ижилмөрөн
Хохирогч: Э.Нямдорж
Б.Гэршихбөртэ
2024-05-29 09:30 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
3 2024-05-28 14:48:46 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Наранмөнх
Шүүгдэгч: Б.Гэрэлмаа
Шүүгдэгч: Ц.Ганболд
Хохирогч: Д.Ариунжаргал
Өмгөөлөгч: Д.Золзаяа
Б.Гэршихбөртэ
2024-05-28 14:00 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
4 2024-05-27 17:13:39 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Алтанхуяг
Прокурор: Б.Энхтулга
Хохирогч: Б.Ганболд
Б.Бат-Амгалан
2024-05-27 16:30 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
5 2024-05-27 15:41:21 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Доржханд
Хохирогч: Б.Дэлгэрцэцэг
Иргэний нэхэмжлэгч: Н.Батхүсэл
Шүүгдэгч: А.Шүрэнцэцэг
Н.Идэр
2024-05-28 09:30 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
6 2024-05-27 15:29:38 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Наранмөнх
Хохирогч: Ц.Отгонбаяр
Хохирогчийн өмгөөлөгч: П.Батжаргал
Шүүгдэгч: О.Энхцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг
Н.Идэр
2024-06-18 13:30 Шүүх хуралдаан зарласан
Өмгөөлөгч өвчтэй, чөлөөтэй
7 2024-05-27 15:07:11 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Шүүгдэгч: Б.Уртнасан
Хохирогч: Б.Тэмүүжин
Б.Бат-Амгалан
2024-05-27 14:30 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
8 2024-05-27 11:41:17 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Доржханд
Шүүгдэгч: О.Онон
Г.Гэрэлт-Од
2024-06-03 15:30 Шүүх хуралдаан дууссан
Өмгөөлөгч шүүх хуралдаан давхацсан
9 2024-05-27 11:39:34 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Энхтулга
Шүүгдэгч: А.Болорсүх
Шүүгдэгч: М.Отгонбаяр
Шүүгдэгч: С.Очирбат
Өмгөөлөгч: А.Мөнхбат
Өмгөөлөгч: Г.Должинсүрэн
Өмгөөлөгч: Д.Энхцэцэг
Б.Гэршихбөртэ
2024-05-27 10:00 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
10 2024-05-27 09:20:25 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Доржханд
Хохирогч: Х.Сэрээтэр
Шүүгдэгч: Ё.Бадрах
Г.Гэрэлт-Од
2024-05-27 08:30 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
11 2024-05-27 09:20:24 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Доржханд
Хохирогч: Х.Сэрээтэр
Шүүгдэгч: Ё.Бадрах
Г.Гэрэлт-Од
2024-05-27 08:30 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
12 2024-05-24 17:09:09 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ч.Мядагбадам
Хохирогч: Б.Золзаяа
Шүүгдэгч: Ж.Энхсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: С.Чинбат
Б.Ихтамир
2024-05-24 16:00 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
13 2024-05-24 15:37:19 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: К.Нанжинханд
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Хонгорзул
Шүүгдэгч: С.Энхтүвшин
Г.Гэрэлт-Од
2024-05-31 12:00 Шүүх хуралдаан дууссан
Хохирол, төлбөр төлөх
14 2024-05-24 13:52:50 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Наранмөнх
Хохирогч: Д.Туяа
Шүүгдэгч: С.Давгадорж
Өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа
Г.Гэрэлт-Од
2024-05-24 12:00 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн
15 2024-05-24 11:12:15 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Энхтулга
Хохирогч: Д.Ангирмаа, М.Баяржавхлан М.Үүрийнтуяа, Б.Анар Г.Төгссувд, Х.Жимсээ А.Сүхбаяр О.Даваажаргал Н.Оюунчимэг Т.Мөнх-Орших Г.Ган-Эрдэнэ Б.Нандинцэцэг С.Тэмүүжин Б.Ууганцэцэг, Д.Энхжин Б.Нацагдорж, С.Энхзаяа С.Гансүх, Т.Саранцэцэг Б.Ууганбаяр, Б.Мөнхцацрал
Хохирогч: Г.Амарнаран, Ц.Сономцэрэн Ж.Тэгшбаяр Х.Түмэнжаргал Ч.Номингуа, Б.Одмөнх Х.Жавзандулам Б.Угтахбаяр, Э.Бямбатуул, Д.Чингис Д.Болормаа, М.Сарнай, Б.Одхүү, Г.Баярдалай, Т.Тэмүүжин, Т.Мөнхзаяа Ц.Одонцэцэг, Ц.Баасанцогт Б.Дуламжав, Ж.Хоролмаа
Хохирогч: М.Эрдэнэжаргал, Б.Цолмонгэрэл, З.Сүнжидмаа, Д.Хулан, Ц.Батцэцэг, Э.Мөнхзаяа М.Хуншагай, Н.Халиунаа О.Номин-Эрдэнэ М.Батхүү, Б.Занабазар
Шүүгдэгч: А.Тэргэл
Г.Гэрэлт-Од
2024-05-24 10:00 Шүүх хуралдаан дууссан
12.1.Шийдвэрлэсэн

Нийт 75 хурал байна.