-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-16 16:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Оюунцэцэг
Хохирогч: В.Эрдэнэбат
Хохирогч: Ж.Цэрэндорж
Шүүгдэгч: Г.Должинсүрэн
Ж танхим Э.Чингис
2 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Сайханбат
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г. Чингис
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Н.Оюунтуяа
3 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Төмөрбаатар
Шүүгдэгч: М.Тулга
Шүүгдэгч: Н.Эрдэнэ-Очир
Шүүгдэгч: Б.Самбуу
Прокурор: П.Ганбаатар
Нэхэмжлэгч: М.Энхсайхан
Шинжээч: А.Мөнхтуяа
Хохирогч: Д.Ганбаяр
Өмгөөлөгч: Б.Ганпүрэв
Өмгөөлөгч: Э.Нарангарав
Өмгөөлөгч: ш.Эрдэнэцэцэг
Өмгөөлөгч: Н.Мандах
А1 танхим Г.Ганбаатар
4 2020-09-29 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Төрбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Энхтуяа
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Оюунтуяа
5 2020-09-22 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батхуяг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Туяажаргал
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Н.Оюунтуяа
6 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Ганчимэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Атарболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ё.Байгальмаа
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр С.Энхбаяр
7 2020-09-11 15:19 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Д-заал С.Батгэрэл
8 2020-09-22 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Н.Оюунтуяа
9 2020-09-22 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Уранчимэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Нарангэрэл
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: П.Баярмагнай
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Н.Оюунтуяа
10 2020-09-09 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Ганбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Бэлгүтэ
2-р танхим Н.Дуламсүрэн
11 2020-09-22 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Доржханд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Мядагбадам
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Н.Оюунтуяа
12 2020-09-09 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Мөнхжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Дашдаржаа
4-р танхим Н.Дуламсүрэн
13 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Тэгшмандал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Бат-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр С.Энхбаяр
14 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Дарханбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Энхжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Түвшинзаяа
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр С.Энхбаяр
15 Хойшилсон Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Ичинхорол
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Т.Дашцэрэн
Хариуцагч: Т.Хонгорзул
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Алтандөш
Нэхэмжлэгч: О.Эрдэнэсайхан
Б-танхим Д.Уранчимэг
 
Нийт: 20076