-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-12-27 16:33 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Арум говь ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7 Ц.Амармэнд
2 2023-12-27 16:36 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жи энд би сервис СӨХ
Шүүх хуралдааны танхим-1 Ц.Амармэнд
3 2024-01-23 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жем хужирт ХХК
Хариуцагч: Брэнд трейд ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-9 Г.Энхцэцэг
4 2024-04-12 10:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Л.Амгаланбаатар
Улсын яллагч: Н.Амаржаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Бияазхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Даваахүү
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ж.Наранчимэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: А.Мөнхзул
Эрүүгийн танхим Р.Батбаяр
5 2024-03-11 10:11 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: П.Даваасүрэн
Шүүгдэгч: Ч.Лхагвасүрэн
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ч.Төгсбаатар
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Танхим-1 Г.Дэлгэрсайхан
6 2023-12-28 09:43 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Уламбаяр
Шүүгдэгч: Б.Батсайхан
Өмгөөлөгч: Д.Буяндалай
"А" хурлын танхим А.Дөлгөөн
7 2023-12-28 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Соёлмаа
Шүүгдэгч: Н.Ууганхишиг
Шүүгдэгч: Г.Ганзориг
Шүүгдэгч: Б.Уянга
Шүүгдэгч: Х.Батхүү
Шүүгдэгч: П.Цэнгэлбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: З.Хүрэлсүх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Түвшинбаяр
Шүүгдэгч: Ш.Давааням
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Мөнхбаатар
Д-заал Б.Халиун
8 2023-12-28 11:04 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Амартүвшин
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ш.Ганбат
Б танхим Б.Баярсайхан
9 2024-01-11 16:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Лхагва-Очир
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Мөнхнаран
Хариуцагч: Э.Ундрал
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Я.Эрдэнэчимэг
Хуралдааны танхим 106 Р.Үүрийнтуяа
10 2023-12-28 10:30 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Мөнхнавч, Э.Ануужин
Хариуцагч: А.Батхуяг, Ю.Бадамцэрэн
А-танхим З.Ганчимэг
11 2023-12-28 14:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Содномцэрэн
Хариуцагч: Ц.Рэнцэндорж
А-танхим З.Ганчимэг
12 2023-12-28 11:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Жамъянлхам
Хариуцагч: А.Алтанцог
А-танхим З.Ганчимэг
13 2023-01-19 09:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Г.Анхбаяр
Шүүгдэгч: Г.Зулцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Төгсбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Жавхлан
Хохирогч: Г.Ган-Эрдэнэ
Хохирогчийн өмгөөлөгч: С.Нарангэрэл
Танхим А Б.Ууганбаяр
14 2024-01-10 12:10 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагч: Т.Баяраа
Хариуцагч: Хот байгуулалт, хөгжлийн газар
Гуравдагч этгээд: Камдер ХХК
5-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
15 2024-03-14 11:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: П.Итгэл
Шүүгдэгч: С.Мягмардорж
Хохирогчийн өмгөөлөгч: С.Халиунаа
Д танхим Д.Доржсүрэн