-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-10-23 12:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим - 2 З.Доржнамжин
2 2023-11-07 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Дэлгэрмандах
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Эрдэнэхүү
Шүүх хуралдааны танхим - 2 З.Доржнамжин
3 Хойшилсон Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Гангар-Инвест" ХХК
Хариуцагч: Н.Пүрэвдорж
Танхим 2 Э.Золзаяа
4 2023-11-21 09:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Бахархал
Хариуцагч: Э.Жаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Оюунбаяр
Шүүх хуралдааны танхим №2 Б.Мөнхжаргал
5 2023-10-24 10:36 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Ганхуяг
Шүүх хуралдааны танхим-1 Д.Батхуяг
6 2023-10-24 10:22 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Цэенхорол
Хариуцагч: М.Жавхлан
4-р танхим Т.Болормаа
7 2023-10-24 09:47 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Эх монгол консалтинг" ХХК
Хариуцагч: "Юутака хилл" ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Эрдэнэхүү
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Х.Энхзаяа
8 2023-10-24 11:46 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Баярсайхан
Хариуцагч: С.Ганболд
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Туяа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Нямжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Жавхланбаяр
Иргэдийн төлөөлөгч: Н.Баатардорж
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Отгонмаа
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Х.Энхзаяа
9 2023-11-15 09:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Сарангэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Энхбаяр
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Гэрэлт-Од
Шүүх хуралдааны танхим №2 Б.Мөнхжаргал
10 2023-10-24 09:58 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим №4 Ц.Оюунбилэг
11 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: У.Уранчимэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Энхжин
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Түвшинтамир
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Мөнхгэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Ганцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Болор-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим-8 Г.Энхцэцэг
12 2023-11-14 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Меру ХХК
Хариуцагч: Саруул тэнгэр СӨХ
2-р танхим З.Баярмаа
13 2023-10-24 10:28 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Цацрал
Хариуцагч: Э.Довдончулуун
4-р танхим Т.Болормаа
14 2023-12-14 10:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Гэрэлтуяа
Өмгөөлөгч: Б.Манлайбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Буяндалай
Хохирогч: Мөнгөншагай
Шүүгдэгч: Ц.Батбилэгт
"А" хурлын танхим М.Эрдэнэ-Очир
15 2023-10-24 12:04 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Ундрах
Хариуцагч: Г.Энхтайван
4-р танхим Т.Болормаа