-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-01-24 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Наранцэцэг
Хариуцагч: Б.Тэмүүлэн
Шүүх хуралдааны танхим-7 Ж.Байгалмаа
2 2023-10-27 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Очгэрэл
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Оюунханд
Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Идэрхангай
Шүүгдэгч: Н.Энхсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Д-заал Д.Ренченхорол
3 2023-10-23 09:46 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Дашваанжил" ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Энхцэцэг
Хариуцагч: "Молор трейд" ХХК
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Алтангэрэл
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Х.Энхзаяа
4 2023-10-23 10:44 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: нэхэмжлэгч Д.Гомбодоржийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Б.Мөнгөншагай
Нэхэмжлэгч: нэхэмжлэгч Д.Наранцогтын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Э.Энхтайван
Хариуцагч: хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Г.Түвшинжаргал
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: У.Хандсүрэн
3-р танхим Т.Энхжаргал
5 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баатарсайхан
Хариуцагч: Б.Туул
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
6 2023-10-23 10:50 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Билгүүн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Болорчулуун
Шүүх хуралдааны танхим-5 И.Амартөгс
7 2023-10-24 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Бат-Өлзий
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
8 2023-11-09 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Билгүүндорж
Хариуцагч: Д.Отгонсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-9 А.Цэлмэг
9 2023-11-17 14:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: А.Энхтуяа
Шүүгдэгч: Д.Эрхэмбаяр
Өмгөөлөгч: М.Гансүх
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: О.Ялгуун
Б танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
10 2023-10-23 00:00 Улсын дээд шүүхийн Захиргааны хэргийн танхим Захиргааны хэргийн шүүх хуралдааны танхим Г.Банзрагч
Х.Батсүрэн
Б.Мөнхтуяа
П.Соёл-Эрдэнэ
Ц.Цогт
11 2023-10-23 00:00 Улсын дээд шүүхийн Захиргааны хэргийн танхим Захиргааны хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Батбаатар
М.Батсуурь
Х.Батсүрэн
Д.Мөнхтуяа
Ц.Цогт
12 2023-10-23 09:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-8 О.Одгэрэл
13 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Цэгмид
Шүүх хуралдааны 2-р танхим Б.Хишигбаатар
14 Хойшилсон Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Цэцэгдэлгэр
Хариуцагч: С.Отгондэлгэр
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Н.Хангал
15 2023-12-04 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Очгэрэл
Хариуцагч: Ж.Ганбаатар, Т.Очмаа нар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : З.Янжиндулам
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Манлайжав
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Гэрэлтуяа
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Н.Хангал