-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Монстрой” ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн Байгаль орчны газар,
Хариуцагч: Улсын ахлах байцаагч Ц.Батсайхан, Г.Бат, Б.Энхбат, Улсын байцаагч О.Оюундэлгэр, М.Мөнгөнчимэг нарт тус тус холбогдох
Ногоон танхим 801 Ц.Сайхантуяа
2 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Алтай трест” ХХК
Хариуцагч: Сангийн яам, Эдийн засаг, хөгжлийн яаманд тус тус холбогдох
Ногоон танхим 801 Ц.Сайхантуяа
3 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Дархан арьс ширний цогцолбор” ХХК-
Хариуцагч: Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газарт холбогдох,
Ногоон танхим 801 Н.Долгорсүрэн
4 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Ач холдинг” ХХК
Хариуцагч: Төв аймгийн Засаг даргад холбогдох,
Ногоон танхим 801 Н.Долгорсүрэн
5 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Онги голынхон хөдөлгөөн” НҮТББ
Хариуцагч: Дундговь аймгийн Засаг даргад холбогдох
Ногоон танхим 801 Т.Энхмаа
6 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Билгүүн-Од констракшн” ХХК болон “Баткомплект” ХХК-ийн түншлэл нарын нэхэмжлэлтэй
Хариуцагч: Сангийн яамны Төрийн нарийн бичгийн даргад холбогдох
Ногоон танхим 801 Ц.Сайхантуяа
7 2023-10-23 15:09 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Зулзаяа
Хариуцагч: Э.Батбаатар
Б заал Д.Байгалмаа
8 2023-10-23 11:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: У.Насанчимэг, У.Эрдэнэчимэг, У.Лувсандорж
Хариуцагч: У.Чанрав
А заал Д.Элбэгзаяа
9 2023-10-23 17:06 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : В.Удвал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Батцэрэн
Хариуцагч: Б.Бадралт
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Б заал Ч.Жаргалан
10 2023-10-27 09:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Болд
Б заал Д.Байгалмаа
11 2023-10-24 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Энхтөр
Хариуцагч: Ж.Лувсандорж
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: О.Батцэрэн
Б заал Д.Элбэгзаяа
12 2023-10-24 11:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Мөрөн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Пүрэвсүрэн, Г.Баярмаа
Хариуцагч: Ж.Булгантамир
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
А заал Д.Байгалмаа
13 2023-10-24 14:30 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Цогтбаатар
Хариуцагч: Ч.Урантуяа
Б заал Ч.Жаргалан
14 2023-10-27 12:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Доржсүрэн
А заал Д.Байгалмаа
15 2023-11-10 15:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Эрдэнэбат
А заал Д.Байгалмаа