-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-11-08 16:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Лхагвасүрэн
Хариуцагч: НШШГГ
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Т.Гандиймаа
2 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гүүдкуалити ХХК
Хариуцагч: Н.Ууганбаяр
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Наранбаатар
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
3 2023-10-23 10:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын иргэний шүүх Иргэний танхим М.Энхмандах
4 2023-10-20 18:14 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Солонбат
Шүүх хуралдааны танхим - 5 Х.Энхзаяа
5 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Оюун
Хариуцагч: М.Мөнхжаргал
Шүүх хуралдааны 2-р танхим В.Амартүвшин
6 2023-11-30 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Гантулга
Хариуцагч: Ч.Гомбосүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Т.Гандиймаа
7 2023-10-24 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Тэрбиш
Хариуцагч: Н.Үржинханд
Хариуцагч: Б.Энхбаатар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Т.Гандиймаа
8 2023-11-13 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Ану
Хариуцагч: С.Мягмар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Т.Гандиймаа
9 2023-11-15 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Болортунгалаг, Б.Цэрэнханд, Ж.Оргилсайхан, Ч.Төвшинзаяа, Б.Одонтуяа нар
Хариуцагч: "Бест старт зоне" ХХК
Хариуцагч: Г.Алтаншагай, Б.Лхагвасүрэн нар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Т.Гандиймаа
10 2023-10-11 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Нэт капитал
Хариуцагч: Б.Халиунаа
Хуралдааны танхим 103 Б.Хишигдаваа
11 2023-10-23 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Цэрэннадмид
Хариуцагч: Ч.Хөххийморь
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
12 2023-10-23 10:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Содномпил
Хариуцагч: С.Лхагва
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
13 2023-10-25 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Түмэндэмбэрэл
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
14 2023-10-25 09:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөнхцолмон
Хариуцагч: Отгонтамир
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
15 2023-10-25 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Идэрзолзаяажаргал
Хариуцагч: с.Шинэбаяр
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа