-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-10-20 09:17 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Жавхлан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ө.Ашхүү
Шүүх хуралдааны танхим-11 А.Цэлмэг
2 2023-11-06 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Өмгөөлөгч: Б.Мөнхбаяр
Өмгөөлөгч: С.Нэргүй
Нэхэмжлэгч: Ц.Даваасүрэн
Хариуцагч: Х.Эрдэнэбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-8 Б.Билгүүн
3 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батбилэг
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага
Шүүх хуралдааны танхим-2 С.Хишигбат
4 2023-01-22 11:17 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Отгонбаяр
Хариуцагч: Р.Амаржаргал
Танхим Б Д.Мөнхтуяа
Б.Цэрэнпүрэв
5 2023-10-27 10:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Долгор
Танхим Б Д.Мөнхтуяа
Б.Цэрэнпүрэв
6 2023-10-20 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим - 1 Г.Ариунаа
7 2023-10-20 11:22 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Алтансүх
2-р танхим Т.Болормаа
8 2023-11-17 11:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Мөнхзул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Майцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Тэмүүжин
Хариуцагч: ӨК ХХК-ийн төлөөлөгч Ц.Өлзийбаяр
Хариуцагч: ӨК ХХК-ийн төлөөлөгч С.Ганчимэг
Хариуцагч: Кристал Болор ХХК-ийн төлөөлөгч Э.Болор
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: С.Батболд
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: М.Амарбаяр
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Амарзаяа
Шүүх хуралдааны танхим №3 Д.Хулан
9 2023-10-20 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Эрдэнэцогт
Хариуцагч: Б.Батаа
Шүүх хуралдааны танхим-9 Б.Түмэнцэцэг
10 2023-11-21 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Батмөнх
Хариуцагч: Д.Аюушжав нар
Шүүх хуралдааны танхим-9 Б.Түмэнцэцэг
11 2023-10-20 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Батнаасан нар
Хариуцагч: П.Ангараг
2-р танхим Б.Цолмонгэрэл
Д.Цэрэндолгор
12 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Өндөр сэнтийт трейд нар ХХК
Хариуцагч: Силвер лайт ХХК
Нэхэмжлэгч: Г.Цэрэндолгор
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : П.Лхагвасүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Төгөлдөр
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
13 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Цэнд-Аюуш
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Уртнасан
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
14 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Омни капитал ББСБ ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Сэр-Од
Хариуцагч: Э.Пүрэвбат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Баттогтох
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Т.Батсүх
15 Хойшилсон Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Амгаланбат
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Энхжаргал
Хариуцагч: Н.Аззаяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Буянтөр
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх