-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-10-18 15:07 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Мандахбаяр
Хариуцагч: Прогресс цамхаг констракшн ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Жаргалсайхан
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Н.Хангай
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Даваасүрэн
2 2023-10-18 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Д-заал С.Оюунчимэг
3 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Э.Уранчимэг
Шүүгдэгч: Б.Баттулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Баярбаясгалан
Д-заал С.Оюунчимэг
4 2023-11-13 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бадамгарав
Хариуцагч: Н.Нэргүй нар
6-р танхим Н.Сарангүн
5 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Билгүүн-Од констракшн” ХХК
Нэхэмжлэгч: “Баткомплект” ХХК
Хариуцагч: Сангийн яамны Төрийн нарийн бичгийн даргад холбогдох
Ногоон танхим 801 Ц.Сайхантуяа
6 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Эко тогтол” ХХК
Хариуцагч: нийслэлийн Засаг даргад холбогдох,
Ногоон танхим 801 Н.Долгорсүрэн
7 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Завхан аймгийн хөгжим жүжгийн театрын гомдолтой
Хариуцагч: Оюуны өмчийн газрын Хяналт, шалгалтын газрын Хяналтын улсын ахлах байцаагч Ч.Эрдэнэбаярт холбогдох,
Ногоон танхим 801 Н.Долгорсүрэн
8 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Түмэндэлгэр, Д.Хатанбаатар нарын
Хариуцагч: Цагдаагийн ерөнхий газрын даргад холбогдох,
Ногоон танхим 801 Т.Энхмаа
9 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Бэст англо монголиан майнинг” ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг даргад холбогдох,
Ногоон танхим 801 Т.Энхмаа
10 2023-11-10 14:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Мөнхбат
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Одхүү
Шүүх хуралдааны танхим-2 А.Цэлмэг
11 2023-11-08 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Их гурван марал групп ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Ариунжаргал
Хариуцагч: Дэлгэрэх таван чандмань ХХК
6-р танхим Н.Сарангүн
12 2023-10-18 16:05 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-7 Ц.Амармэнд
13 2023-10-18 16:05 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-7 Ц.Амармэнд
14 2023-10-31 11:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Ганболд
Хариуцагч: "Хүчит шүнхор" ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3 Х.Дашдэчмаа
15 2023-10-31 14:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баасансүрэн
Хариуцагч: Д.Болорхишиг
Шүүх хуралдааны танхим-3 Х.Дашдэчмаа