-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-10-18 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 3-р танхим Л.Батбаатар
2 2023-11-01 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Худалдаа хөгжлийн банк" ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Батжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : П.Нямзаяа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Сэдэнханд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Гочигдорж
Хариуцагч: Нийслэлийн Газар зохион байгуулалтын алба
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Энхмэнд
3-р танхим Л.Батбаатар
3 2023-10-18 14:28 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Пүрэвсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Нарангуа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Наранбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-2 А.Цэлмэг
4 2023-12-13 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Мөнхбаатар
Хариуцагч: Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим Н.Дамдинсүрэн
5 2023-10-25 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Оюунцэцэг
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Анхбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Болор-Эрдэнэ
1-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
6 2023-10-23 15:10 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Их хаадын гэрэгэ ХХК
Хариуцагч: Тэнүүн төр ХХК
4-р танхим Т.Энхжаргал
7 2023-10-24 09:30 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ганцоож
Д-заал Л.Галбадар
8 2023-10-18 14:08 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-9 Г.Энхцэцэг
9 2023-11-22 09:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Одончимэг
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Тэмүүлэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Амгалан
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ч.Баярсүрэн
10 2023-11-16 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Оюунгэрэл, С.Түвшинтөгс
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Ариунжаргал
Хариуцагч: Н.Март
6-р танхим Н.Сарангүн
11 2023-11-10 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Ундармаа
Хариуцагч: Г.Сэлэнгэ
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Э.Шинэзориг
Шүүх хуралдааны танхим-2 А.Цэлмэг
12 2023-11-10 13:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Батзаяа
Шүүгдэгч: Б.Зоригтсайхан
Өмгөөлөгч: Ж.Энхтуяа
Өмгөөлөгч: Ө.Болорцэцэг
Өмгөөлөгч: К.Отгонцэцэг
Б заал Ц.Дайрийжав
13 2023-10-18 14:53 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Дагважанцан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Мижиддорж
Шүүх хуралдааны танхим №4 Г.Төрболд
14 2024-03-01 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Амарбаясгалан
Хариуцагч: М.Лувсанням
Хурлын заал2 /доод/ Ш.Одонзул
15 2023-10-31 10:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХК
Хариуцагч: Б.Чингэс
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Отгонтөгс
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Даваасүрэн