-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-05-31 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Дөлгөөн
Хариуцагч: О.Ган-Эрдэнэ
6-р танхим Г.Бямбажаргал
2 2023-05-04 17:02 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Мөнхзаяа
Хариуцагч: Х.Эрхэмбаяр
5-р танхим Г.Бямбажаргал
3 2023-08-07 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Алтанзул
Хариуцагч: Р.Оюундорж нар
Шүүх хуралдааны танхим-8 Д.Батхуяг
4 Хойшилсон Архангай аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Эрдэнэцогт
Хариуцагч: Архангай аймгийн Төшрүүлэх сумын Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: А.Эрдэнэбат, Р.Үрчиг, Ж.Дарханбаатар, "Хангайн хөрс" ХХК
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: С.Пүрэвсүрэн, Г.Энхбаяр, Э.Мөнх-Эрдэнэ
А заал Б.Одонтуяа
5 2023-05-09 16:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Мөнхчимэг
Хариуцагч: Г.Нарангэрэл
4-р танхим Б.Мандалбаяр
6 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Ган алт нэмэх” ХХК
Хариуцагч: Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын хяналт шалгалтын тасгийн татварын улсын байцаагч Л.Нарантуяа, Д.Отгонням нар
Ногоон танхим 801 С.Мөнхжаргал
7 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Энхтуул
Хариуцагч: Төрийн албаны зөвлөл
Хариуцагч: Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар
Хариуцагч: Монголын Үндэсний олон нийтийн радио телевиз, хэвлэл мэдээллийн байгууллага
Ногоон танхим 801 О.Оюунгэрэл
8 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Тайшир-Гуулин усан цахилгаан станц” ХХК
Хариуцагч: Говь-Алтай аймгийн татварын хэлтэс
Ногоон танхим 801 А.Сарангэрэл
9 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Одсүрэн
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд
Ногоон танхим 801 С.Мөнхжаргал
10 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Нэшнл койн майнинг” ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Геологи, уул уурхайн кадастрын хэлтэс
Ногоон танхим 801 С.Мөнхжаргал
11 2023-05-04 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Содномдаржаа
Хариуцагч: Ц.Мөнгөнчимэг
3-р танхим Д.Янжиндулам
12 Хойшилсон Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Түмэндэмбэрэл
Улсын яллагч: Э.Уламбаяр
Хохирогч: Б.Батчулуун, П.Түмэнжаргал
Иргэний нэхэмжлэгч: М.Мягмаржав
Өмгөөлөгч: Д.Уртбаяр
"А" хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
13 2023-05-09 16:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Мөнхчимэг
Хариуцагч: Г.Нарангэрэл
4-р танхим Б.Мандалбаяр
14 Хойшилсон Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Свенссон
Хариуцагч: Клинтек ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-8 Д.Батхуяг
15 Хойшилсон Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх 3-р танхим Д.Янжиндулам