-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Элегантфүр ХХК
Хариуцагч: БЗД ийн засаг дарга Н.Баярмөнх
5-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
2 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Оюунтөгс
Нэхэмжлэгч: Д.Оюунтөгс
Хариуцагч: СБД-ийн ЗД
5-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
3 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 3-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
4 Хойшилсон Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 3-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
5 2022-06-06 14:35 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Жамбалсүрэн
Хариуцагч: Д.Баясгалан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Чинзориг
Гэрч: Б.Баярцогт
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Хулан
6 2022-01-10 13:45 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ариг банк ХХК
Хариуцагч: Э.Цогхүү
Шүүх хуралдааны танхим №3 Б.Мөнхжаргал
7 2022-07-07 12:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Жамбалсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Чинзориг
Хариуцагч: Д.Баясгалан
Гэрч: Б.Баярцогт
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Хулан
8 2022-07-05 09:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Энхдалай
Хариуцагч: Ш.Оюунжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Очбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Ганболд
Гуравдагч этгээд: Ч.Сувдбилэг
Шүүх хуралдааны танхим №5 Н.Гэрэлтуяа
9 2022-06-28 13:50 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Тунгалагтамир
Хариуцагч: Л.Энхтүвшин
Хариуцагч: Б.Тамир
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Дэнсмаа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Оросоо
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Эрдэнэбат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Энхгэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Бат-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Хулан
10 2022-06-28 10:20 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Намхайнямбуу
Хариуцагч: Прогресс цамхаг констракшн ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : П.Нансалмаа
Өмгөөлөгч: Б.Цэцэнбилэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Саруултөгс
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Хулан
11 2022-07-25 15:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Нэргүй
Хохирогч: Л.Баатаржалбуу
Улсын яллагч: Э.Уламбаяр
Эрүүгийн хурлын танхим Б.Бээжин
12 2022-09-05 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Нямсүрэн
Хариуцагч: Х.Үүрцайх
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
13 2022-09-05 15:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Цолмон
Хариуцагч: ХКҮ ХХК
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
14 2022-07-22 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Сарантуяа
Хариуцагч: Б.Батболд
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
15 Хойшилсон Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Ишдорж нар
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Геологи, уул уурхайн Кадастрын хэлтсийн дарга
Ногоон танхим 801 Э.Лхагвасүрэн