-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-15 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Тунгалаг
Хариуцагч: Д.Дашдэлэг
Хариуцагч: Д.Дашдэлэг
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Б.Ууганбаяр
2 2020-09-14 08:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хас банк ХХК
Хариуцагч: Б.Батмөнх нар
0-р танхим Н.Сарангүн
3 2020-09-16 15:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Нэтс пропертис ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Тэлмүүн
Хариуцагч: О.Анхбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Ч.Ичинхорлоо
4 2020-09-17 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Галбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Жамъяндорж
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Энхтүвшин
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр Б.Ууганбаяр
5 2020-09-16 16:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Улаанбаатар пропертиз ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Агар-Эрдэнэ
Хариуцагч: Цаст импекс ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Тулга
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Бат-Энх
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Ч.Ичинхорлоо
6 2020-09-14 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Оюунбилэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Энхсайхан
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Б.Ууганбаяр
7 2020-09-09 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дэнсмаа
Нэхэмжлэгч: У.Тунгалаг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Мөнхболд
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Ганхуяг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Энхтөр
Гуравдагч этгээд: Д.Батчимэг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Цэвээндэмбэрэл
Гуравдагч этгээд: Д.Батбилэг
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Цэнгүүн
4-р танхим Н.Дуламсүрэн
8 2020-09-17 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Наранбат
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Энхтуяа
Хариуцагч: Ө.Цацал-Эрдэнэ
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Алтанцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Ч.Ичинхорлоо
9 2020-09-15 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Шинэбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Батчулуун
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Б.Ууганбаяр
10 2020-09-17 16:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.:Болормаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Р.Пүрэвлхам
Хариуцагч: Сандэй ххк
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Уянгасайхан
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Ч.Ичинхорлоо
11 2021-08-05 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Гантүвшин
Хариуцагч: Д.Эрдэнэчимэг
3-р танхим Д.Золзаяа
12 2020-09-14 15:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Шижирбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оргил
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Оюунсувд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Энхжавхлан
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Б.Ууганбаяр
13 2020-09-10 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 4-р танхим Н.Дуламсүрэн
14 2020-09-15 15:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Шаравдорж
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Нямжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Баянмөнх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Отгонбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Б.Ууганбаяр
15 Хойшилсон Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Бат-Ирээдүй
Хариуцагч: Жинд Гүүр Эдү ХХК
4-р танхим Д.Батцэцэг
 
Нийт: 24286