-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-01-19 12:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ц.Гэрэлчимэг
Хохирогч: Г.Алдар
Шүүгдэгч: Э.Очирбат
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
2 2022-01-20 14:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Д.Аянагүл
Шүүгдэгч: Г.Жавхлан
Хохирогч: Э.Мөнхболд
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
3 2022-02-07 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Хонгорзул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Бат-Эрдэнэ
Хариуцагч: Эрдэнэс таван толгой ХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Уянга, Б.Ариунзаяа, Э.Мөнхдөл
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
4 2022-01-19 16:14 Хэнтий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Бат-Эрдэнэ
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Энхчулуун
Б Х.Отгонжаргал
5 2022-01-25 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Отгонтуяа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Болоржаргал
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Болорцэцэг, А.Энх-Учрал
Гуравдагч этгээд: Проадд ББСБ ХХК, Б.Бадралсайхан
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Ялалт
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
6 2022-01-25 09:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын иргэний хэргийн шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Батдорж
Хуралдааны танхим 1 /том/ Д.Цэдэнпэлжээ
7 2022-01-28 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Нарантуяа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Энхтуяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Бодьцэцэг
Б Г.Уртнасан
8 2022-01-24 14:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Мөнхбаяр
Шүүгдэгч: Б.Уламсайхан
Хохирогч: А.Урангоо
А танхим /эрүү/ Н.Адъяа
9 2022-01-24 15:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Мөнхбаяр
Шүүгдэгч: О.Халиунаа
Хохирогч: Б.Бат-Оюун
Б танхим /иргэн/ Н.Адъяа
10 2022-01-24 15:00 Дорноговь аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Т.Цэнд-Аюуш
Зөрчилд холбогдогч: О.Ууганбаяр
Эрх бүхий албан тушаалтан: Э.Ганхүү
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Отгонзаяа
А танхим /эрүү/ Н.Батчимэг
Н.Болормаа
А.Сайнтөгс
11 2022-01-27 10:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Мөнхбаяр
Шүүгдэгч: Б.Анхбаяр
Хохирогч: Г.Ганцолмон
А танхим /эрүү/ Н.Адъяа
12 2022-01-26 09:30 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: А.Дүүрэнбилэг, Б.Батсүх
Яллагдагч: Б.Ганхүлэг
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ш.Мягмарцэрэн
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ж.Батбаяр
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: М.Гансүх
Шүүхийн танхим 2 Ц.Амаржаргал
13 2022-01-26 10:30 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Э.Улаанаа, К.Нанжинханд
Шүүгдэгч: К.Нурболот
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Чинбаатар
Хохирогч: Ө.Гантуяа
Хохирогч: П.Эрдэнэбаяр
Шүүхийн танхим 2 Б.Манлайбаатар
14 2022-01-26 11:10 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Б.Батсүх
Хохирогч: Ц.Отгонбаяр
Шүүгдэгч: А.Болорсүх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Мөнхбат
Шүүгдэгч: М.Отгонбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Должинсүрэн
Шүүгдэгч: С.Очирбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Энхцэцэг
Шүүхийн танхим 2 Б.Манлайбаатар
15 2022-01-20 08:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Бат-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа