-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-08 14:30 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Гантулга
Шүүгдэгч: Л.Батбаяр
Хохирогч: Б.Дашмаа
Эрүүгийн танхим Ж.Дэлгэрмөрөн
2 2020-09-11 10:30 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Памаа
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Янжиндулам
3 2020-09-11 11:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Галбадрах
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Янжиндулам
4 2020-09-16 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Баярлах
Хариуцагч: Х.Энхжаргал
Хариуцагч: О.Эрдэнэбат
Хуралдааны танхим 103 Р.Үүрийнтуяа
5 2020-09-25 22:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Чулуунбат
Шүүгдэгч: С.Гансүх
Шүүгдэгч: О.Нямчимэг
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Д.Батцэнгэл
6 2020-09-11 11:30 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хас банкны Говь-Алтай салбар
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Янжиндулам
7 2020-09-11 00:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Цэнгэлмаа
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Янжиндулам
8 2020-09-16 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Загдсүрэн
Хуралдааны танхим 103 Р.Үүрийнтуяа
9 2020-09-11 00:20 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Сарантуяа
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Янжиндулам
10 2020-09-16 02:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Мөнхнаран
Нэхэмжлэгч: Н.Ишжамц
Хуралдааны танхим 103 Р.Үүрийнтуяа
11 2020-09-16 14:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Нандинцэцэг
Хариуцагч: Х.Батбаяр
Хуралдааны танхим 103 Р.Үүрийнтуяа
12 2020-09-10 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Баянжаргал
Хариуцагч: В.Бавуудэмбээ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Болортуяа
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
13 2020-09-29 09:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Нинжлхагва
Прокурор: Ц.Сайнхүү
Хохирогч: Н.Даваасүрэн
Өмгөөлөгч: Д.Ариун-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Г.Мөнхтулга
14 2020-09-30 10:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: С.Зориг
Прокурор: А.Оргилбаяр
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Г.Мөнхтулга
15 2020-09-10 15:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Эрдэнэдалай
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Оюунбат
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
 
Нийт: 31794